999 rezultate për

lamaj

Merret vendimi përfundimtar për gjyqtarin e Gjykatës së Lartë Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) vendosi pasditen e kësaj të mërkure rrëzimin e vendimit të KPK-së për gjyqtarin e Gjy
"Po na shtypin kalamajtë këta të PS, ecin dhe me makina pa targa" Sali Berisha ka postuar këtë të dielë denoncimin e një qytetari i cili thotë se në Bulqizë anëtarët e PS-së ecin me maki
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Kalamajtë e Ajax-it "zgërdhijnë" Ronaldon me shokë (VIDEO) Ajax-i ka fituar 2-1 në Torino dhe ka eliminuar Juventus-in nga Champions League me rezultatin e përgjithshëm 3-1. A
Murosën shqiptarin, katër italianët kërkojnë pajasësinë Kanë kërkuar pafajësinë e lirinë e tyre të plotë në Gjykatën e Apelti, katër italianët e arrestuar me akuzën e vrasjes d
"Mafioze" siciliane, kjo është Carmela që urdhëroi vrasjen e shqiptarit (FOTO LAJM) Motivi pasional e ekzekutim makabër me ndihmë të klanit mafioz besnik të bosit të Cosa Nostras Toto Riina, janë disa nga
Vrau Dritan Lamajn, gjykata e Hagës vendos pro Arben Frrokut Gjykata e Apelit në Hagë ka refuzuar ekstradimin e Arben Frrokut në Shqipëri me argumentin se i rrezikohet jeta pasi dën
Zbardhet misteri i shqiptarit të murosur në vilën luksoze Në të shkuarën e tij kishte precendentë droge, e me shumë mundësi, në bazë të gjitha të dhënave të mbledhura deri më tan
Autobusi u përplas me makinën, kush janë viktimat e aksidentit tragjik Aksidenti i rëndë në aksin Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Varibob i mori jetën 2 personave dhe plagosi 5 të tjerë.
Braçe thirrje Edi Ramës: Dërgo RENEA-n që të pastrojë rrugën nga këto kalamaj Protesta e studentëve ka shkaktuar jo pak komente në rrjete sociale dhe në jetën politike. Por postimi i kreut të Kom
Këngëtarja "turpëron" kolegen: Më në fund gjeti burrë Ato janë dy vajzat që me zërin e tyre të mrekullueshëm shoqërojnë mbrëmjet e së mërkurave në “Top Channel”, gjatë emisio
"Këtu do më kesh", publikohet debati mes Eni Çobanit dhe Rudina Islamajt Juristja Eni Çobani u përfol sot se kishte pasur një debat me nusen e klientes së saj, Rudina Ismalaj. Në audion e pu
Iu gjetën municione në banesë, arrestohet vlonjati Policia ka vënë në pranga një 58-vjeçar në Vlorë. Kjo pasi gjatë një kontrolli i janë gjetur disa armë dhe municione
Drogë me avionë nga Shqipëria në Itali, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar Një shqiptar 34 vjec, është arrestuar nga autoritetet italiane pasi mbi të rëndonte një urdhër-arresti e firmosur nga Gj
Konfirmohet në detyrë gjyqtari i Gjykatës së Lartë Edmond Islamaj Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi të konfirmojë në detyrë Edmond Islamaj, gjyqtar në Gjykatën e Lartë. Vendi
Kalamajtë nxjerrin bllof Vera Grabockën: Harrova pyetjen që më thanë Sonte është spektakli “Në kurthin e Piter Pan” ku të vegjëlit u bëjnë pyetje personave të njohur publik. Por duket se
“Çmendet” i riu shqiptar, sulmon keq 30-vjeçarin në tren Autoritetet britanike kanë arrestuar një 18-vjeçar nga Shqipëria pasi kishte sulmuar një të perosn në një tre. Ai ës
Trafikonin drogë, si u kap në flagrancë i riu dhe mikja e tij në Elbasan Policia ka vënë në pranga një të ri nga Ballshi dhe një femër 10 vite më të madhe nga Himara. Mësohet se specialistë
"Hesapet e droges", ja si u rrëmbye Lamaj me “BMW” në mes të Sarandës Nisi mbrëmjen e 17 qershorit 2015, kur Ridvan Lamaj teksa po pinte një kafe në shëtitoren e qytetit të Sarandës, kur dy
Mbledhja e PD-së, Patozin e Bregun i ulin në tavolinën e "kalamajve" Pas kritikave të njëpasnjëshme të deputetëve Astrit Patozi dhe Majlinda Bregut ndaj kryetarit të opozitës Lulzim Basha,