999 rezultate për

lama

Nuk ndalin skandalet! 70-vjeçarit i vjedhin aparaturën 5 mijë euro të oksigjenit Një tjetër skandal në shëndetësi është bërë publik mbrëmjen e sotme, ku një viktime nga Covid 19 i kanë vjedhur një paji
Taullai i "Bandës së Durrësit" ekstradohet nga Kosova në Shqipëri, vrau Klodian Saliun dhe Vajdin Lamajn I njohur si pjesëtar i Bandës së Durrësit, Indrit Taullai është ekstraduar nga Kosova në Shqipëri. Policia bën me dije s
U vetëplagos me armën e shtetit, vëllai i shkruan Ramës për efektivin: Hap sytë se na rropën! Vëllai i Klodian Lamajt, efektivit të policisë që u vetëplagos me armë zjarri në Dhjetor të vitit të kaluar i ka bërë nj
Çokollata e zezë mund ta ulë stresin, inflamacionin dhe ta përmirësojë memorien Konsumimi i çokollatës së zezë i ka disa përfitime për funksionimin e trurit, duke e përfshirë zvogëlimin e niveleve të
Akuzohet për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut, merret vendimi për Indrit Taullain Gjykata e Prizrenit ka miratuar ekstradimin e Indrit Taullait, i cili akuzohet nga Prokuroria e Posaçme, për vrásjen e K
I shtruar në spitalin e Korçës, COVID-19 i merr jetën arkitektit të njohur Arkitekti i njohur korçar Kliti Kallamata, ka humbur betejën me koronavirusin. Prej disa ditësh ai ishte prekur nga viru
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Itali 28-vjeçari Policia italiane ka mundurtë arrestojë shqiptarin Lirim Islamaj,28-vjeç i shpallur në kërkim ndërkombëtar. I riu ësht
4 ushqime që sipas mjekësisë tajlandeze i thonë "lamtumirë" artritit Inflamacioni i kyçeve ose osteoartriti na shoqëron gjithë jetën: dhimbja dhe ënjtja janë shqetësimet kryesore të kësaj s
Vendosi të bashkëpunonte për vrasjen e Lamajt dhe Saliut, GJKKO lë në burg Reçin Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar këkrkesën e Prokurorisë së Posaçme duke lënë në burg Ind
Gazetari zbulon detaje tronditëse: Bomba që vrau Vajdin Lamajn qëndroi 1 muaj në ashensor Prokuroria e Posaçme zbardhi pas 15 vitesh dy vrasje të bujshme të vitit 2005 atë të biznesmenit Vajdin Lamaj dhe Klodia
Si u transportua me makinë policie mina që do vriste biznesmenin Lamaj Mina e telekomanduar që u përdor nga bandat në vrasjen e Vajdin Lamajt, është transportuar me një “Mitsubishi Pajero” po
"Spiunoi" dy bosat e mëdhenj të krimit, i penduari rrëfen si përgatiti bombën që vrau Vajdin Lamajn SPAK shpalli në kërkim Lulzim Berishën dhe Viktor Ymerin për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Artan Arsit me bombë me telekom
Vrasja e Lamajt dhe Saliut, policia jep detajet: Në pranga Reçi dhe Ymeraj Menjëherë pas SPAK, Policia e Shtetit ka njoftuar se ka ekzekutuar 4 masa sigurie "arrest me burg" për të dyshuarit për
Në kërkim Berisha e Shullazi, kush është biznesmeni që u hodh në erë në ashensor? Sot, SPAK shpalli në kërkim me urdhër arresti Emiljano Shullazit, Lulzim Berishës, Viktor Ymerit, Plarent Dervishajt, In
Do kalonte në reklama, poetja "bën për një lek" gazetaren live në studio (VIDEO) Poetja dhe pedagogia shqiptare Mimoza Ahmeti, i ka të rralla daljet publike nëpër intervista televizive. Së fundmi po
Lidhje me vrasësin e komisarit Lamaj? Merret vendimi për kreun e SHÇBA-së Kreu i SHCBA, Muhamet Rrumbullaku është konfirmuar në detyrë, pasi ka rezultuar i pastër në të treja shtyllat e vlerësim
Rama i përgjigjet Bashës: Synon panikun, kalama i llastuar Kanë vijuar sërish relikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, ku ky i fundit e akuz
"Jo si motrat Kardashian", Adele refuzon miliona dollarë për reklama dietike (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur botërore, Adele kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të transformimit të saj.
Vrau dhe murosi Astrit Lamajn 7 vite më parë, arrestohet italiani pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka arrestuar një burrë rreth 45 vjeç pasi akuzohet për e vrasjen e kryer në Muggio, në provincën e Monz
Futbollistët "zhduken" kur dhe lama vrapon pas topit (VIDEO) Një ndeshje e futbollit anglez gjatë ditës së shtunë është ndërprerë nga një vizitor i pazakontë. Një lama e llojit Alpa