999 rezultate për

lalzit

"E kam deklaruar vilën e Lalzit, vijnë çiftet bëjnë fotot e dasmës", Kryemadhi i përgjigjet akuzave Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është përgjigjur për vilën në Gjirin e Lalzit, për të cilën tha se e dinë të gjithë
Tërmeti që shkundi vendin mbrëmë, gjatë natës u regjistruan 42 pasgoditje Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion zyrtar për tërmetin që u regjistrua gjatë natës në vend. Sipas Ministrisë
Zgjedhjet po afrojnë, por Basha e shfrytëzon motin e mirë për plazh: Kapet "mat" në Gjirin e Lalzit (VIDEO) 25 prilli është kërkuar si data e zgjedhjeve të ardhshme nga opozita, dhe kryedemokrati Lulzim Basha ishte i pari që u p
Shqiptarët nuk binden! Shihni koncertin madhështor që sapo është mbajtur tek Gjiri i Lalzit (VIDEO) Megjithëse situata e Covid-19 në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësuese, duket se të rinjtë në Gjirin e Lalzit e kanë h
Ilir Meta pret Pacollin e Thaçin tek Gjiri i Lalzit (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka publikuar foto nga takimi në Gjirin e Lalzit me homologun e tij kosovar, Hashim Thaçi. Nga fo
Kanë rënë në krizë? Oligarkët nxjerrin në shitje vilat në Gjirin e Lalzit (FOTO LAJM) Ata për 30 vite me radhë gjetën “Parajsën” në Shqipëri, ku njerëzit ngopeshin edhe me lugën bosh, apo kënaqeshin vetëm n
Murrizi me akuza në Kuvend për Ramën e Metën: Flisni me dashurinë e Lalzit dhe aleancës së ngjalave Deputeti Myslim Murrizi ka patur një reagim të fortë në lidhje me ndryshimet në Kodin Penal, dekretuar dje nga president
Tjetër tërmet afër Gjirit të Lalzit, me magnitudë 4.5 Një tjetër tërmet me magnitudë 4.54 ballë ka goditur para pak minutash vendin tonë. Raportohet se tërmeti ka rënë në orë
ATENTATI/ Gruaja e prokurorit Ndoja fitoi gjyqin e të moshuarit për tokën tek Gjiri i Lalzit Zyra e avokatisë së bashkëshortes së prokurorit Arjan Ndoja ka përfaqësuar në gjyq për çështjen e pronave në Gjirin e La
ATENTATI/ Paralajmërimi i fortë i gazetares: Zyrtarë të lartë në burg nëse hapet dosja e pronave në Gjirin e Lalzit Breshëritë e automatikut ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj si edhe dy personave të tjerë që gjendeshin në të, Aleksa
Takim Rama-Meta të Gjiri i Lalzit? Kështu përgjigjet presidenti I pyetur lidhur me zërat për një takim të mundshëm mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama në Gjirin e Lalz
Gjendet delfini i ngordhur në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Një delfin i ngordhur është gjetur mesditën e sotme në bregdetin e Gjirit të Lalzit. Delfini ka dalë në breg në zonën
Flakët mbulojnë Gjirin e Lalzit, digjen 5 makina e një banesë (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë pak më parë në Gjirin e Lalzit. Si pasojë e zjarrit janë djegur 5 makina dhe një banesë. Fat
Bie nga motorri i ujit, vdes 33 vjeçari në Gjirin e Lalzit Një 33-vjeçar me iniciale B.M. ka ndërruar jetë tek Gjiri i Lalëzit. Ai ka qenë duke udhëtuar me motor uji, ku është rr
Gjiri i Lalzit: Hajdutët grabisin kasafortën e marketit dhe Range Roverin Kasaforta e një marketi është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik 2019) në Gjirin e Lalzit. Pol
Tatimet zbarkojnë në Gjirin e Lalzit, ministrja jep mesazhin e rëndësishëm Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ishte në Gjirin e Lalzit ditën e sotme në kuadër të aksionit anti-inform
Sonila Meço: Jam gati të hyj në vilën e Ramës në Surrel Ndërsa sqaroi audiencën në lidhje me një intervistë që kishte bërë në vilën e Monika Kryemadhit, në Gjirin e Lalëzit, ga
Iu duk vetja e i zgjuar! Si e pësoi i "forti" me Land Rover në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Sezoni i verës bën që në akse të caktuara të ketë trafik të rënduar për shkak të frekuentimit të plazheve. Kryesisht
Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Gjirin e Lalzit Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës, pranë aksit rrugor Maminas- Gjiri i Lalzit. Një 48 vjeçari ka
"Gropa e Kuçedrës, shkaku i qindra tërmeteve në Gjirin e Lalzit" (FOTO LAJM) Para tërmetit të sotëm, zona e Gjirit të Lalzit është goditur rreth 200 herë të tjera nga lëkundjet e tokës gjatë vitit