999 rezultate për

lalĂn

Makinat përplasen kokë më kokë, tre në plagosur në Milot Tre presona janë plagosur mbrëmjen e sotme pas një aksidenti të rëndë në aksin rrugor Lezhë-Laç, në vendin e quajtur ura
Interi bën të tijin Jeremy Toulalan Firma nuk ka ardhur ende, por Interi ka në dorë Jeremy Toulalan, mesfushorin francez të Monacos që kërkohej nga disa klu
Nobeli për Malalan, ku janë Thaçi dhe Daçiç? Nobeli për Paqen për këtë vit u fitua nga aktivistja pakistaneze Malala Yousafzai, dhe doktori kongolez Kailash Satyarth
Barcelona, idea Toulalan për mesfushën Barcelona po monitoron me kujdes situatën e vështirë ekonomike në të cilën ndodhet klubi i Malaga në kërkim të një përfo