999 rezultate për

lako

Sa shumë ka ndryshuar! Emily Ratajkowski tregon me bikini barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Modelja bukuroshe me famë botërore, Emily Ratajkowski, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. Ajo nuk ng
Në pritje të ëmbël: "Hyrrem" pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli, e cila njihet për rolin e "Hyrremit", në serialin "Sulejmani i madhërishëm", do të bëhet nënë për herë të
Brenda super ditëlindjes së Gjikos, Elita merr vëmendjen me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, festoi ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 3 jana
"Gezuar nga unë dhe bebi", urimi i Elionës me barkun e rrumbullakosur ishte më i ëmbli (FOTO LAJM) Teksa gjithë rrjeti ziente për lajmin e shtatzanisë së aktore Eliona Pitarka, kjo e fundit mbajti qetësinë, por deri më
Në pritje të ëmbël, Eliona tregon për herë të parë barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Eliona kishte kohë që kishte pranuar publikisht lidhjen e saj dhe me anë të një postimi në Instagram, aktorja tregoi se
Barku çdo ditë e më i rrumbullakosur, si duket Afërdita Dreshaj në muajin e 7 (FOTO LAJM) Ndjekësit nuk janë kursyer me komente kur kanë parë barkun e rrumbullakosur të Afërditës, e cila nuk ka rreshtur së stër
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
U fotografua me barkun e rrumbullakosur, Eliona Pitarka konfirmon shtatzëninë (FOTOLAJM) Aktorja e "Klanifornias", Eliona Pitarka prej disa ditësh po përflitet se është në pritje të ëmbël. Shkak u bënë fotot e
Pak ditë para lindjes së vajzës, Sara e Ledrit fut trupin në allçi (FOTO LAJM) Edhe pak ditë kanë ngelur që partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Dhe çifti i n
S'ka më dyshime, Afërdita Dreshaj tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja do të
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Në muajin e gjashtë të shtatzënisë, barku i Afërdita Drshajt do t'ju "shokojë" (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja do të
Gjysmë e zhveshur në krah të Ledrit, Sara pozon me barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mund të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shijon në maksimum ç
"Samurai" trondit Kanadanë, vret dy persona dhe plakos disa të tjerë mbrëmjen e Halloween Një sulm ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kanada, ku dy persona janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur rëndë. Ngj
Me barkun e rrumbullakosur krah Jakub, Afërdita ndan momentet e ëmbla (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl duket se po jetojnë ditët e tyre më të bukura pas pritjes së ëmbël të fëmijës së tyre t
Në pritje të ëmbël, Princesha fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Prej disa ditësh është bërë publik lajmi se Princesha Eugenie dhe Jack Brooksbank, janë në pritje të fëmijës së tyre të
Në pritje të ëmbël, del foto e Genta Ismajlit me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli tash e një kohë është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta. Fotografitë e dy
Gjiko i "nxjerr sekretin" Elitës, zbulon barkun e rrumbullakosur dhe nepsin e saj (VIDEO) Vetëm prej pak ditësh media po "zien" për lajmin se Elita është në pritje të ëmbël, por deri më tani nuk kemi asnjë konf
Një mrekulli, Gigi Hadid publikon fotot e para me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ajo është një ndër modelet më të dëgjuara dhe të paguara dhe rrjedhimisht lajmi për shtatzaninë e saj bëri zhurmë në të
Baba së shpejti, bashkëshortja e "Ezel" fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal po numërojnë ditët për të mbajtur në krah vajzën e tyre. Kobal