999 rezultate për

lajmi

Jo vetëm që s’janë ndarë, por Albi Nako dha lajmin më të bukur për Alba Hoxhën! (VIDEO) Teksa dolën lajmet se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha i kishin dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja u fotogra
Lajmi i rremë për tërmetin, Arta Marku reagon pas nisjes së hetimeve Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku kërkoi nga Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, vlerësimin e
The Washington Post: Fake News nxjerr shqiptarët nga shtëpitë (FOTO LAJM) Agjensia prestigjioze e lajmeve The Washington Post I ka bërë jehonë kaosit të krijuar mbrëmjen e kaluar sidomos në krye
Policia zbarkon tek "Syri" dhe "Shekulli Online" pas lajmit për tërmetin Një numër i madh efektivësh policie gjenden aktualisht në zyrat e portalit "Syri.net" dhe "Shekulli Online" duke shoqëru
Haradinaj tregon a e refuzoi ftesën e Donald Trump për të vizituar Amerikën Në media ka qarkulluar lajmi se, presidenti i Amerikës, Donald Trump i ka dërguar ftesë zyrtare kryeministrit në detyrë
Momenti kur moderatorja e RTK-së e përlotur jep lajmin për vdekjen e koleges (VIDEO) Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka ndërruar gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja S
Rama i prin lajmit të keq për negociatat përmes një interviste Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me hapjen ose jot ë negociatave me BE-në duke thënë se lajmin nëse Shqipëria e
U dëmtua në ndeshjen ndaj Fiorentinës, vjen lajmi i keq për Sarrin Juventusi luajti ditën e djeshme kundër Fiorentnës në fushën e këtyre të fundit, në ndeshjen që u mbyll me barazimin 0-0
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM) Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores. Klubi ka vendos
Parashutisti shqiptar humbi jetën tragjikisht, Haradinaj ndan lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Një person humbi jetën dje në Prizren të Kosovës, pas një incidenti me parashutë. Artan Venhari, instruktor në Federatën
I besuari i Merkelit jep lajmin e mirë për vizat e kosovarëve Deputeti gjerman i CDU’së, Peter Beyer, gjatë një konference për media me kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinaj,
Lajmi i shumëpritur, qelizat e kancerit vriten nga mungesa e graviteti Mjaftojnë 24 orë pas vendosjes në gjendjen e mungesës së gravitetit që të shuhen më shumë se 80% e qelizave kanceroze të
Gazetari shqiptar jep lajmin e papritur: "Do të bëhem baba!" (FOTO LAJM) Gazetari Klinton Zeqiraj ka dhënë lajmin e papritur se shumë shpejt do të bëhet baba. Ai ka pozuar në një foto përkra
Reagon çuditshëm Vin Veli pas lajmit për arrestimin (FOTO LAJM) Është folur gjatë sot për arrestemin në orët e para të mëngjesit në Bllok, Artvin Veli ose i njohur me emrin e artit si
E kërkonte Amerika, vetëvaret i paraburgosuri në Pejë Një person është gjetur i vdekur në Qendrën e Paraburgimit në Pejë. Lajmi është konfirmuar dhe nga zëdhënësi i Prokurori
Pendohet Robert Berisha: Ja ç’bën pasi dha lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit foto e Robert Berishës, i cili në profilin e tij në Instagram njoftonte zyrtaris
Rrjeti "zien" për ndarjen e Norës dhe Robertit, shihni ç'bëjnë Tuna dhe Patris (FOTO LAJM) Lajmi për ndarjen e Norës dhe Robertit ka "marrë dhenë" e pas kësaj çifti ka rënë në një qetsi duke mos reaguar në asnjë
Robert Berisha 2 muaj më parë dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi
Alban Skënderaj zbulon surprizën, jep lajmin e shumëpritur Këngëtari përveç projekteve të reja muzikore që na bëjnë të kërcejmë dhe të këndojmë, herë pas here na fton të dëgjojmë
Tuchel jep lajmin e madh për Neymar Neymar është i gatshëm të startojë këtë sezon me për Paris Saint-Germain kundër Toulouse të dielën. Është vetë trajner