999 rezultate për

lajm

Mbështjellë vetëm me peshqir, Morena Taraku "trullos" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja, Morena Taraku muajve të fundit u përfol për skandalin me veturën ‘’Bentley’’. Sikur të mos mjaftonte kjo, mo
Qytetari habit edhe vetë Metën: Dhe jetën e jap për ty! (FOTO LAJM) Presidenti Meta nuk ka ndërmend të ndalet së organizuari protestën e 2 marsit, ku sipas tij bëhet me qëllimin e vetëm pë
Këshilltari ligjor i Metës u arrestua në 2012-n për shpërdorim detyre? (FOTO LAJM) Ndërsa presidenti i Republikës, është përpjekur të ngrejë ditët e fundit skenarin artificial të një grushti shteti me le
Ofendoi dhe i nxorri jashtë, studentja paralajmëron Ramën: Do shihemi në shesh! Ditën e djeshme është rikthyer në vëmendje përplasja mes studentëve dhe kryeministrit Edi Rama, pas incidentit gjatë dip
Fansi i kërkon të flenë bashkë, revoltohet "bashkëshorti" i ish-Sofisë së Çanit (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Përdoruesit e "Samsung" u zgjuan me një mesazh misterioz në celularin e tyre (FOTO LAJM) Përdoruesit e celularëve “Samsung” u zgjuan sot me një mesazh misterioz në celularin e tyre. Njoftimi erdhi nga aplik
Vesa Luma pas videos virale të 9-vjeçarit: Edhe unë kam qenë e bulluar (FOTO LAJM) E kemi parë prej shumë vitesh në ekran, e rrethuar nga shumë dashuri, por asnjëherë nuk na kishte shkuar në mendje se kë
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Lajm i mirë nga Jakohama, maqedonasi i infektuar me koronavirus në gjendje të mirë shëndetësore Shteta maqedonas, i cili është izoluar në spital pasi është infektuar me koronavirus në kroçeren në portin e qytetit jap
Mamaja më tërheqëse në botë e justifikon më së miri titullin (FOTO LAJM) Modelja e njohur filipinase, Daphne Joy, ka treguar edhe një herë pse quhet “mamaja më seksi në botë”. Daphne Joy kon
"Më jep një litar, do vras veten", komediani bën gjestin e papritur ndaj vogëlushit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është bërë publike një video, ku një 9 vjeccar kërkonte të vetëvritej pas bullizmit të ushtruar nga shok
Të shëmtuara? Shapkat që s'do i vishnit kurrë po kthehen në trend nga vajzat e famshme (FOTO LAJM) Çizmet Uggs janë ndër më të njohurat dhe më të përdorurat në stinën e dimrit. Disa i adhurojnë, disa i urrejnë, ndërsa p
Lajmi i rremë se Xhamajka njohu Kosovën, reagon Konjufca Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ka reaguar pasi që nga Xhamajka mohuan se kanë njohur pavarësinë e Kosovës,
"Shumë vulgare, ta shpif", Aulona ja kthen me lezet ndjekësit në foton gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Aulona Musta është një ndër moderatoret shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo nuk e ka aspak problem që në
Vetëm 12 ditë i martuar me Pamela Anderson, producenti kthehet me ish të fejuarën (FOTO LAJM) Producenti i njohur Jon Peters është rikthyer me ish-të fejuarën, pas ndarjes me Pamela Anderson, martesa e të cilëve zg
Humbi jetën papritur, miqtë i bëjnë dedikimet e ndjera të riut shqiptar (FOTO LAJM) Osvaldo Kënga humbi jetën vetëm një ditë më parë, pak pasi u ndje keq në orën e mësimit. Shqiptari 19-vjeçar i cili j
E fiksuar pas tatuazheve, 24 vjeçarja shpenzon plot 20 mijë paund dhe nuk njihet më (FOTO LAJM) Amber Briana Luk ndaloi së i numëruari tatuazhet e saj kur arriti 150, por mendon që ka bërë edhe të paktën 100 të tjera
"Mbretëresha e aksesorëve", Kate Middleton bën viral vathët vetëm 8 dollar (FOTO LAJM) Kate Middleton është quajtur ndryshe "mbretëresha e aksesorëve", sidomos e vëthëve që ajo i pëlqen aq shumë dhe i kombin
I hyjnë në shtëpi për t'i vjedhur, grabitësit vrasin reperin e njohur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtë
Gruaja e "Kemalit" e shkatërruar, humb njeriun e rëndësishëm (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e dashur për publikun, Fahriye Evcen, ka humbur një ndër njerëzit më të rëndësishëm. I ati është nda