999 rezultate për

lahore

Rrëzohet avioni me 107 persona në bord (FOTO & VIDEO) Një avion i Pakistanit është rrëzuar në qytetin Karachi nga fluturimi nga Lahore, thonë zyrtarët e aviacionit. Sipas
Keni parë ndonjëherë vrasës 9-muajsh? (FOTO-LAJM) Një gjykatë pakistaneze pushoi cështjen ndaj një foshnjeje nëntë muajshe i cili akuzohej për tentativë për vrasje bashkë
Pakistan, mbyllet konsullata amerikane Departamenti amerikan i shtetit ka urdhëruar personelin jo emergjent qeveritar që të largohet nga konsullata amerikane n
Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë Brenda trupit të saj rritet prej disa muajsh një gjarpër dhe për t’i shpëtuar fundit tragjik, një 50 vjecare në Pakistan