999 rezultate për

lahm

Robben flet për largimin e Lahm: Humba këmbën e djathtë! Arjan Robben ka mbetur i shokuar nga tërheqja e Philipp Lahm nga futbolli i luajtur. Sulmuesi anësor ka luajtur për 8 se
Pamjet emocionuese, i jepet lamtumira Lahm dhe Alonsos (FOTO LAJM) Mbrojtësi Philipp Lahm dhe mesfushori Xabi Alonso po zhvillojnë ndeshjen e fundit në karrierë. Para se të niste ndesh
Emocione tek Bayern, Lahm, Alonso dhe Starke bëjnë stërvitjen e fundit (VIDEO) Ishte vërtetë emocionuese ajo që ndodhi mesditën e sotme në ambientet stërvitore të gjigantëve të Bayern Munich. Phi
Lahm sqaron lamtumirën: Ancelotti u mundua shumë për të bindur që të mos tërhiqem! Philipp Lahm do të luajë të shtunën, ndeshjen e fundit në karrierë. Takimi kundër Freiburg do të jetë i fundit për kapit
11 kandidatët për të zëvendësuar Philipp Lahm, mes tyre dhe Hysaj Mbrojtësi i Bajernit të Mynihut, Philipp Lahm në fund të sezonit do të mbyllë karrierën si futbollist. Agjencia e laj
Pas largimit të Lahm, në listën e Bayernit është dhe Hysaj Pas lajmit shokues për largimin e Philip Lahm nga futbolli në fund të sezonit, Bayerni ka nisur kërkimin për të gjetur n
Lahm var këpucët në gozhdë në fund të sezonit Philipp Lahm ka ndërmend të lërë futbollin pasi të përfundojë ky sezon. Lajmin e jep “Sport-Bild”, që siguron se mbrojtë
Lahm sulmon Ancelottin: Luajmë shumë të shkujdesur Trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti po përjeton një moment të vështirë pasi skuadra e tij në dy ndeshjet e f
Bayerni me tri mungesa ndaj Ingolstadtit Bayerni i Mynihut nuk do të në dispozicion 3 futbollistë të rëndësishëm për sfidën e sotme në Bundesligë. Kampionëte
Hysaj pasardhësi i Lahm te Bayerni? Ja si përgjigjet babai i tij Paraqitjet e tij këtë sezon kanë tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha europiane dhe njëri mes tyre është dhe Baye
Elseid Hysaj sfidon Lahm Elseid Hysaj pas një sezoni fantastik me Napolin po votohet edhe në një sondazh të faqes së njohu Goal.com. Një sfid
Karikatura e ditës në futboll (FOTO) Borussia Dortmund mundi të kalonte Bayern Munchen dhe të prekë finalen e Kupës së Gjermanisë falë goditjeve të penalltiv
Lahm: Ja kush e fiton Champions League-n Kapiteni i Bayern Munchen Philip Lahm ka zbuluar emrat e skuadrave që sipas tij mund të fitojnë Champions League këtë se
Lajme të mira për Bayernin, Thiago e Lahm nisin stërvitjen me topin Mesfushori Thiago Alcantara ka nisur stërvitjen me top pas një dëmtimi të rëndë që pësoi në 14 tetorin e vitit të kaluar
Shakhtar-Bayern, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Përveç PSG-Chelsea, sot në mbrëmje luhet edhe takimi tjetër Shakhtar Donets-Bayern Munchen. Kjo është ndeshja e parë
Bayern, Lahm: Mund të tërhiqem në 2018-ën Kapiteni i Bayern Munchen, Philipp Lahm, pasi hoqi dorë nga Kombëtarja gjermane pas suksesit në Botëror, ka folur edhe p
L'Equipe ia jep Neuer-it "Topin e Artë" Manuel Neuer është fituesi i "Topit të Artë" sipas gazetës prestigjioze franceze L’Equipe. Ajo ka publikuar listën e 100
Habit Lahm: Ronaldo e meriton "Topin e Artë" Kanë mbetur më shumë se dy javë deri në shpalljen e fituesit të "Topit të Artë 2014". Finalistë për këtë çmim janë Crist
Lahm sqaron: Kthehem në shkurt ose mars Philipp Lahm do të kthehet të luajë për Bayern Munchen në muajin shkurt ose mars. Kapiteni i bavarezëve përjashtoi mundë
Operohet me sukses Lahm, Ribery: Do të na mungojë Bayern Munchen njofton se operacioni në kaviljen e Philip Lahm u krye me sukses. Klubi bavarez bëri të ditur se kapiteni