999 rezultate për

lahi

Lista e Shqipërisë: Reja heq dënimet, zbuloni 27 lojtarët e grumbulluar Shqipëria luan më 11, 15 dhe 18 nëntor kundër Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Trajneri Edy Reja ka shpallur list
Celtic kërkon yllin e Kombëtares, Twente i thotë "JO" Një tjetër futbollist shqiptar mund të luajë në Skoci gjatë këtyre viteve të fundit pas Eros Grezdës dhe Florian Kamberi
Selahi: Do bëhem Cana i kombëtares, ëndërroj Real Madridin Lindon Selahi është një nga të rinjtë, që këtë sezon e kanë bërë trajnerin e kombëtares Edi Reja të kthejë kokën dhe t’i
Mesfushori i Kombëtares shkëlqen në Holandë, shënon një super gol (VIDEO) Lindon Selahi vazhdon të shkëlqejë në kampionatin holandez me fanelën e Twentes. Mesfushori shqiptar shënoi edhe në n
16 vite burg, i riu që vrau shokun kërkon mëshirë: Kishim pirë drogë! 16 vite heqje lirie për të riun i cili nën ndikimin e substancave narkotike theri për vdekje shokun e tij. Muhamet Sa
Djali “fluturoi” nga dritarja e makinës, mjeku tregon gjendjen e tij Fëmija 5 vjeç, që u rrëzua nga dritarja e makinës së babait po lufton me jetën në spitalin e Shkodrës pasi pësuar dëmtim
Skenë qesharake në Holandë, gjyqtari do në fushë Lindon Selahin (VIDEO) Të gjithë të dashuruar pas Lindon Selahit. Talenti i kombëtares shqiptare po mahnit me paraqitjet e tij te Twente, çka e
Selahi dhuron "show", talenti kuqezi shënon në Holandë (VIDEO) Pas debutimit me kombëtaren shqiptare të futbollit, talenti, Lindon Selahi gjen rrjetën në kampionatin holandez. 20 v
Reja publikon listën kundër Turqisë dhe Moldavisë, ka risi (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar për dy takimet e radhës, kundër Turqisë d
I dështon magjia, vdes magjistari (FOTO LAJM) Një magjistar indian i cili u zhyt në lumë i lidhur me zinxhirë dhe litar u gjet i vdekur. Chanchal Lahiri, i njohur me
Lutja e fundit e të riut shqiptar që vdiq në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Të mërkurën e javës së kaluar 15 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetovë.
Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Brahimaj ka konfirmuar për se
Alarm në veri, dikush po hulumton pasuritë nëntokësore Banorët e Vllahisë janë ankuar se persona që prezantohen si të huaj, por që flasin serbisht kanë shkuar në Vllahi për të
Irani shënon dhe çmendet në festë, por... (VIDEO) Irani shënoi gol madje edhe festoi gjatë por për arbitrin gjithçka ishte e parregullt. Ishte Saeid Ezatolahi ai i cil
Lindon Selahi rrëfen se Shqipërinë e zgjodhi me zemër Futbollisti i talentuar me origjinë nga Kumanova, Lindon Salahi ka rrëfyer se i është dhënë mundësia për të qënë pjesë e
Deputeti i PDK-së mohon akuzat: Nuk sulmova Gashin por rrëshqita (VIDEO) Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti ka mohuar akuzat se ka sulmuar deputetin e LDK-së, Arben Gashi. Haliti në një de
Aksidenti në Shkodër, flet mjeku për gjendjen e vajzës 10-vjeçare Pas lajmeve për vdekjen e vajzës 10-vjecare të familjes Preka në aksidentin e mbrëmshëm në Shkodër, ka reaguar shefi i u
Vllahiu propozohet që të dërgohet në Pragë Qeveria e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e saj të radhës, në të cilën janë aprovuar një mori projektligjesh. Zëvend
Dëshmitari e përfshin në vrasje edhe vëllain e Lahi Brahimajt Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve
Sot bëhen 5 vjet nga shpallja e vendimit të Hagës për Haradinajn (VIDEO) Sot janë bërë pesë vite që kur Ramush Haradinaj dhe dy bashkëluftëtarët e tij, Lahi Brahimaj e Idriz Balaj u shpallën të