999 rezultate për

lagjen

Shkrumbohet gjatë natës makina e shefit të policisë në Vlorë Një automjet është djegur në orët e para të mesnatën në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, është djegur plotësisht aut
Tragjedi! Gruaja i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 2-të Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë ku një grua ka gjetur vdekjen tragjikisht, duke u hedhur nga kati i dytë i banes
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
Kush është 46-vjeçarja nga Shkodra që i hodhën lokalin në erë me tritol Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, në lagjen “Tom Kola”. Një ngjarje e rëndë ka
Gjendet i pajetë një 37 vjeçar në Pogradec, detajet e para Një 37 vjecar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në qytetin e Pogradecit. Mësohet se viktima është gjendur
Gjendet i djegur në banesë një person Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Sarandës. Një shtetas është gjendur i vdekur. Stefan K
Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë Një person është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në Prishtinë. Policia ishte informuar për një të alivanosur n
Me biçikletë në shtëpi, makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Një 62-vjecar është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6
I bëri kërdinë durrsakëve, kapet "skifteri" 30 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar një 30-vjeçar pasi dyshohet se ka kryer një sërë vjedhjesh në Durrës. Blutë kanë kapu
Fenelinë si ajo e policisë me vete, arrestohet një person në vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona, ndërsa tre të tjerë janë në procedim në gjendje të lirë. Një 37-vjeça
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Burrin nga Korça nuk e mbajnë nervat pas zënkës me 28-vjeçarin, e plagos mes rrugës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku pas një konflikti të çastit një 46-vjeçar ka qëlluar me thuikë nj
Grabitet dyqani i celularëve në Durrës, policia jep detajet Një person ka grabitur nën kërcënimin e thikës, xhiron ditore të një dyqani celularësh, në Durrës. Referuar informaci
"Zhvishte" makinat në Durrës, si u kap nga Policia i riu Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Navigatori”. Arrestohet në flagrancë një 47-vjeçar, i dënuar më parë për v
U infektua gjithë stafi, mbyllet qendra shëndetësore në Elbasan ISHP ka vendosur të mbyllë një qendër shëndetësore në Elbasan për shkak se stafi mjekësor rezulton i infektuar me korona
71 vjeçari u "ngujua" në banesë, RENEA rrethon lagjen me snajperë Elbasani është tronditur këtë mesditë, pasi në banesën e familjes Zhidru, fillimisht nisi një konflikt i ashpër mes çift
Babai mbeti i vdekur dhe i biri u plagos, 5 persona vihen në pranga në Durrës Pesë persona janë vënë në pranga pasi akuzohen për ngjarjen e rëndë te ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit,
Plagosje me armë zjarri në Tiranë Një person 30-vjeç me iniciale R.Gj ka mbetur i plagosur në këmbë në lagjen 25 Maji" në Tiranë. Burime bëjnë me dije
Tronditet Durrësi, 60 vjeçari hidhet nga kati i 5 i një pallati Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Durrës ku një person është vetëflijuar duke u hedhur nga kati i 5 i një
Panik në Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati Një ngjarje e rëndë po ndodh në këto momente në Tiranë ku një përson ka vendosur t'i japë fund jetës duke u vetëhedhur n