999 rezultate për

laert

Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante Dy muajt e parë të këtij viti duket të jenë periudha me fluksin më të madh të punës për zyrën juridike të Postës Shqipta
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Plas “sherri” mes Altin Bashës dhe Laert Vasilit: O zëdhënës i qeverisë Një debat ka shpërthyer mes dy regjisorëve Altin Basha dhe Laert Vasili. Ata janë përplasur dhe kanë hedhur shumë aku
Ekstremistët grekë sulmojnë Laert Vasilin pas deklaratave për terroristin Katsifa (FOTO LAJM) Mediat pranë ekstremit të djathtë në Greqi kanë sulmuar sot aktorin Laert Vasili për deklaratat e tij kundër shovinizmit
Zbardhet sherri në Tiranë, shkëmbim zjarri në lokalin e basteve Policia ka zbardhur ngjarjen e ndjeshme në Tiranë, në rrugën "Shefqet Musaraj". Arrestohet shtetasi Laert Hita, për v
Mori plumb në kokë, flet i moshuari që u plagos gjatë aksionit të RENEA-s Hashik Lika, i plagosur mëngjesin e djeshëm në rrethana ende të paqarta gjatë operacionit të forcave RENEA për kapjen e
Përplasja me RENEA-n, kush janë killerat që po kërkohen në Lushnje (FOTO LAJM) RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në zonën e Divjakës në Lushnje për të kapur dy të shumëkërkuar
Të dyshuarit e masakrës së Lushnjës dyshohet se ia kanë mbathur në Gjermani Dy jave e gjysme nga vrasja e Jurgen Hoxhes dhe Zamit Latifit policia dhe prokuroria e Lushnjes nuk ka asnjë informacion
Vrasjet në Lushnje, Policia merr në mbrotje familjet e viktimave Policia ka marrë në mdrojtje familjet e dy viktimave si dhe familjet e dyshuara si të përfshira në konflikt, pas ngjarje
Del fotoja e autorit kryesor të masakrës së Lushnjes Është publikuar fotoja e Laert Haxhiu, personi i dyshuar si atentatori kryesor i ngjarjes së 11 shtatorit në Lushnjë, ku
Zbulohet fotoja e atentatorit kryesor, Laert Haxhiu në masakrën e Lushnjës Një nga dyshuarit kryesorë se ishte autor i ngjarjes së 11 shtatorit në Lushnje, ku mbetën të vrarë dy persona wshtw Lae
Dëshmitari tregon “luftën” e bandave në Lushnje: Shënjestra ishte nipi i Aldo Bares Motivet e atentatit të ndodhur disa ditë më parë në qytetin e Lushnjes nuk janë zbardhur ende. Vazhdon e freskët aten
Zbardhet detajet për “luftën” në Lushnje, autori vrau mikun e Bares Për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Lushnje ku humbën jetën dy të rinj janë shpallur në kërkim Laert Haxhiu, 25 vjeç dhe
Si u lirua Laert Haxhiu, autori i masakrës së Lushnjës Në qershor të vitit 2015, Laert Haxhiu, një nga personat e shpallur në kërkim për masakrën e së mërkurës në Lushnje ësht
Si u vra "Iriqi", killeri i bandës së Aldo Bares nga personat që tentuan t'i shuanin familjen dje Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim nga policia për atentatin e djeshëm në Lushnje ku mbeten dy të vrarë dhe dy t
Donin të shuanin familjen e Aldo Bares, kush janë Orges Bilbili dhe Laert Haxhiu Policia deklaroi se kishte identifikuar dhe shpallur në kërkim Orges Bilbilin dhe Orges Haxhiun për atentatin e djeshëm
I vrau “Iriqin”, rivali i Aldo Bares kthehet për t’i shuar edhe familjen Laert Haxhiu është personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar i atentatit të djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë
Aktori i njohur i bashkohet LSI-së: I sigurt që do të fitojmë Aktori dhe regjisori i njohur, Laert Vasili është bërë pjesë e LSI. Pjesëmarrjen e tij e ka bërë me dije Klajda Gjosha g
DETAJET/ Flet aktori Laert Vasili: Ja si qëndron e vërteta mbi djegien e makinës Vetëm një ditë pas lajmit që makina aktorit shqiptar Laert Vasilit është shkrumbuar nga flakët te “Tregu Elektrik” në Ti
Incidenti i dytë në pak kohë, ja përse u shkrumbua makina e Laert Vasilit Mbrëmjen e djeshme automjeti i aktorit Laert Vasili është përfshirë nga flakët. Nga burimet e policisë mësohet se ng