999 rezultate për

lady

Do të luajë Lady Diana-n në film, aktorja nuk ndihet aspak siç e prisnit Në 2021 do të nisin xhirimet e filmit më të ri “Spencer”. Rolin e Lady Diana do ta luajë aktorja Kristen Stewart dhe duk
Abuzuan disa herë me të në adoleshencë, Lady Gaga rrëfen personin që i ndryshoi jetën Këngëtarja e famshme, Lady Gaga’ ka bërë së fundmi një rrëfim prekës për “Oprah Magazine”. Ajo ka zbuluar se personi që
Të frymëzuara nga vjehrra, rastet kur dukeshat kanë kopjuar Lady Dianën (FOTO LAJM) Lady Diana ishte një ikonë edhe në modë. Veshjet e saj kopjohen edhe në ditët e sotme, nga nuset e familjes Mbretëro
Pse Lady Diana është princesha më e bukur e të gjitha kohërave? (FOTO LAJM) Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal
Lady Diana, princesha më e bukur e të gjithë kohërave (FOTO LAJM) Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal
Të frymëzuara nga vjehrra, rastet kur dukeshat kanë kopjuar Lady Dianën (FOTO LAJM) Lady Diana ishte një ikonë edhe në modë. Veshjet e saj kopjohen edhe në ditët e sotme, nga nuset e familjes Mbretëro
Një film surprizë rreth Lady Diana-s, aktorja e njohur që do të luaj rolin e Priceshës (FOTO LAJM) Një film i ri për princeshë Diana-n ka nisur punën. Filmi do të quhet ‘Spencer’, mbiemri i Lady Diana-s para se të marto
Shtrati gjithmonë plot, sekretet e Lady Dianës para se të bëhej Princeshë (FOTO LAJM) Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe në ditët e sotme.
Vodhën dosjet e këngëtares, hakerat i kërkojnë Lady Gaga-s 42 milionë dollarë Avokatët e Lady Gagas kanë refuzuar të paguajnë një shumë prej 42 milion dollarësh pasi dosjet e këngëtares u vodhën nga
Një dokumentar për sekretet e Lady Diana-s, Mbretërorë s'do ta presin aspak mirë (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri në “Netflix” do të shqetësojë shumë familjen mbretërore. “Being Me: Diana” do të flasë për jetën
Intervista e çuditshme me Jimmy Fallon, Lady Gaga kërkon falje Në fillim të prillit, Jimmy Fallon telefonoi Lady Gaga gjatë emisionit të tij – të përshtatur me video-telefonata për sh
Frymëzohuni nga Lady Gaga, nga 40 cigare në ditë e la duhanin brenda një sekonde (FOTO LAJM) Lady Gaga ka publikuar një këngë të re dhe ka hequr dorë nga një ves i vjetër. Gjatë një interviste për Neë Music Dai
32 vite më i madh, kush është milioneri që u fejua me mbesën yll të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Mesa duket do të kemi një tjetër dasmë mbretërore së shpejti! Mbesa 29-vjeçare e Princeshës Diana, Lady Kitty Spencer
32 vite më i madh, kush është milioneri që u fejua me mbesën yll të Princeshës Diana (FOTO LAJM) Me sa duket do të kemi një tjetër dasmë mbretërore së shpejti! Mbesa 29-vjeçare e Princeshës Diana, Lady Kitty Spence
Lady Gaga kapet mat duke u puthur me një burrë misterioz natën e ndërrimit të viteve (VIDEO) Viti i ri, i dashur i ri! Të paktën kështu duket se po ndodh për Lady Gaga-n, vetëm dy muaj pas ndarjes nga i dashuri i
Zbulohet sekreti, pse Lady Diana mbetej vetëm për Krishtlindje Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, duket se nuk e gëlltit dot faktin që nipi princi Harry dhe e shoqja Meghan Markle nuk j
Nga momenti në moment, prisni që Lady Gaga të kthehet me ish-të fejuarin (FOTO LAJM) Në shkurt të këtij viti, Lady Gaga i dha fund fejesës së saj me ish-partnerin, Christian Carino. Kjo ndodhi pikërisht
Lady Gaga deri më sot i ka lënë të dashurit për arsye të çuditshme Lady Gaga i ka dhënë fund lidhjes me Dan Horton pas disa muajsh romancë. Këngëtarja, duket se më në fund ka kuptuar që n
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO) Lady Gaga është një ndër artistet më të famshme në botë. Me shumë fansa kudo, ajo ka arritur të fitojë një popullaritet
Këtë truk të Lady Dianës për veshjet e saj, nuk e kishim ditur deri më sot (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar shpesh: Kate Middleton mund të paraqitet me të njejtën veshje në daljet e saj publike, pa e patur aspak pro