999 rezultate për

lacios

Vrasësi i tifozëve të Lacios po kërkohet në Shqipëri Hetimi i vrasjes së llojit mafioz të Fabrizio Pistelli-t, 53-vjeçarit që ishte kreu i një bande italo-shqiptare, po prih
Qëllohet për vdekje kapo-ultrasi i Lacios, dyshohet hakmarrje me mafien shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Italisë. Kapo-ultrasi i Lacios, Fabricio Pishiteli, i
Igli Tare merr me vete djalin e tij te Lazio Etiene Tare, djali i drejtorit sportiv të Lacios, Igli Tare, është bashkuar me skuadrën e Primaverës së Lacios. Siç r
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
Juventusi gati të bëjë goditjen e madhe në merkato, arrin akordin me yllin e Seria A Mesfushori i Lacios, Sergei Milinkoviç-Saviç, nuk ka mundur të përsëritë sezonin e kaluar ku ishte protagonisti i një se
Aktorja mban fjalën dhe zhvishet pas fitores së Lacios (FOTO LAJM) Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ish
Ranieri akuzon hapur Lacion: I hapi krahun Interit për "Triplete" Claudio Ranieri po tenton të kualifikojë Romën këtë sezon në Ligën e Kampioneve. Por Ranieri ka dalë hapur kunder Lac
Thomas Strakosha, vetëm 3 lojtarë janë më lartë se ai në Seria A Gardiani i portës KuqeZi dihet tashmë që është kthyer në një lider edhe te skuadra e Lacios duke qënë titullar në të gji
E bujshme! Ky do të jetë transferimi i parë i Real Madridit në janar Real Madrid duket se po e merr veten pas ardhjes së trajnerit të ri. Tashmë skuadra i ëhstë rikthyer fitoreve dhe pë
Situatë alarmante në Itali, Lacio-Inter rrezikon të shtyhet Italia ditën e sotme është përfshirë nga rrebeshe të vazhdueshme shiu, ku raportohet se në disa qytete ka patur edeh për
Inzaghi tregon sekretin e fitores së Lacios Trajneri i skuadrës së Lacios, Simone Inzaghi ka reaguar në lidhje me fitoren e italianëve në transfertën e Marsejës. In
E Fundit/ Tifozët e Lacios kërcënohen me vdekje, disa prej tyre kthehen në Itali Sontë në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Marsejës dhe Lacios e vlefshme për Europa League. Sot ka pasur
Plas sherri në avionin e Lazios, ndërhyn Tare Një tjetër barazim me një tjetër episod të dyshimtë në arbitrim kundër Lacios nuk mund të kishte kaluar pa lënë skorie r
Tifozët e Interit njëzëri kërkojnë Igli Taren si drejtor sportiv Rafinja dhe Lisandro Lopez janë dy blejrjet e Interit në jajnar për Luçiano Spaletin, pavarësisht se ky i fundit kërkoi
Strakosha i pakënaqur me barazimin ndaj Interit: Meritonim fitore Inter dhe Lazion nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola me njëri-tjetrin.Ku Srakosha arriti ta mbajë portën sërsih t
Lazio feston Krishtlindjet, Strakosha i vetëm (FOTO LAJM) Edhe klubi i Lacios ka zhvilluar festën tradicionale për Krishtilindjet, në prag të festës. Bardhekaltrit kanë organizua
Pas Milanit dhe Genoa bie viktim e Imobiles (VIDEO) Lacio ka marrë një tjetër fitore në Serinë A duke mposhtur në transfertë me rezultatin 2-3 Xhenoan në ndeshjen e vlefshm
Pas Milanit dhe Genoa bie viktimë e Imobiles (VIDEO) Lacio ka marrë një tjetër fitore në Serinë A duke mposhtur në transfertë me rezultatin 2-3 Xhenoan në ndeshjen e vlefshm
Lajm i mirë për kombëtaren, Strakosha do të jetë titullar deri në fund të sezonit Thomas Strakosha parashikohet të jetë titullar deri në fund të sezonit te Lacio, pasi Federiko Marketi rrezikon një ndal
Anna Falchi: Dileta Leota ka kofshët, ne kemi Strakoshën (FOTO) Anna Falchi është një personazh që përbën përherë lajm në Itali. Modelja dhe aktorja me origjinë finlandeze, tifoze e th