999 rezultate për

lacio

Një kopje e frikshme e "Skënderbeut", Elisa nuk i lë gjë shefit (VIDEO) Elisa Spiropali ka zgjedhur të komunikojë duke përdorur shumë gjestikulacionet. Posti i ministres e ka bërë atë më a
Thomas Strakosha, vetëm 3 lojtarë janë më lartë se ai në Seria A Gardiani i portës KuqeZi dihet tashmë që është kthyer në një lider edhe te skuadra e Lacios duke qënë titullar në të gji
U transferua te Lacio, shqiptari kërkon të largohet Mesfushori shqiptar, Valon Berisha nuk po ndihet mirë të Lacio, ekip në të cilin u transferua gjatë muajve të verës.
Vjen për herë të parë në Tiranë Festivali i Dritave Për herë të parë në Tiranë vjen “Kuju Light Festival”, një hapësirë artistike bashkëkohore ku më shumë se 15 instalacion
Sondazhi në Itali: Interi më i urryeri nga tifozët, Juve-Milan më të admiruarit Në itali janë reth 34 milionë Italianë që pëlqejnë një skuadër në Serinë A, 33 prej të cilve janë tifozë të flaktë.
E bujshme! Ky do të jetë transferimi i parë i Real Madridit në janar Real Madrid duket se po e merr veten pas ardhjes së trajnerit të ri. Tashmë skuadra i ëhstë rikthyer fitoreve dhe pë
Situatë alarmante në Itali, Lacio-Inter rrezikon të shtyhet Italia ditën e sotme është përfshirë nga rrebeshe të vazhdueshme shiu, ku raportohet se në disa qytete ka patur edeh për
Inzaghi tregon sekretin e fitores së Lacios Trajneri i skuadrës së Lacios, Simone Inzaghi ka reaguar në lidhje me fitoren e italianëve në transfertën e Marsejës. In
E Fundit/ Tifozët e Lacios kërcënohen me vdekje, disa prej tyre kthehen në Itali Sontë në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Marsejës dhe Lacios e vlefshme për Europa League. Sot ka pasur
Tebas akuzon sërish: UEFA ka frikë të merret me klubet shtet Presidenti i ligës spanjolle të futbollit, Javier Tebas ka përsëritur akuzat e tij ndaj atyre që i quan klube shtet dhe
Në Venezuelë një pulë kushton 14 milionë Imazhet tronditëse tregojnë shumën e parave të nevojshme për të blerë disa furnizime bazë, pasi spiralet e hiperinflacio
Turqia rekord në 14 vite për inflacionin, "fajtore" qepa e thatë! Instituti i Statistikave Turke (TSI), sipas të dhënave nga 14 vitet e fundit, inflacioni vjetor është rritur në 15.39 %
Tifozët ironizojnë Strakshën në rrjetet sociale, ai i kujton 26 majin (FOTO LAJM) Pas deklaratave të Thomas Strakoshës në intervistën për Rtsh Sport, ku thoshte se para se të shkonte tek Lacio, e kërkon
Gazeta: Lacio, fitorja dhe Champions-i në duart e Strakoshës Bardhekaltrit dhe Interi do të diskutojnë këtë javë vendin e katërt në Serinë A, e cila iu garanton sukses dhe të ardhur
Qeveria nuk e mban fjalën për themelimin e ushtrisë Qeveria ka shkelur afatet që i kishte vënë vetë për procedimin në Kuvend të një ligji me të cilin Kosova do të bëhej me
Plas sherri në avionin e Lazios, ndërhyn Tare Një tjetër barazim me një tjetër episod të dyshimtë në arbitrim kundër Lacios nuk mund të kishte kaluar pa lënë skorie r
Si ta kuptojmë që jemi të rrezikuar nga fibrilacioni atrial? Ka shumë faktorë rreziku të cilët ndikojnë në fibrilacionin atrial. Ato janë: Mosha e madhe (1% e njerëzve mbi 60 vje
Lajm i mirë për azilkërkuesit në Britani Britania po përfiton “shumë pak” nga një marrëveshje e Bashkimit Europian, e njohur ndryshe si “Rregullacioni i Dublinit
Tifozët e Interit njëzëri kërkojnë Igli Taren si drejtor sportiv Rafinja dhe Lisandro Lopez janë dy blejrjet e Interit në jajnar për Luçiano Spaletin, pavarësisht se ky i fundit kërkoi
Gjoba kompanive që paguajnë burrat më shumë se gratë Një ligj i ri që e bën të paligjshëm pagimin e burrave më shumë se gratë, ka hyrë në fuqi në Islandë. Legjislacioni, i c