999 rezultate për

laci

Miqësoret: Skënderbeu sot në fushë, nesër spikat Tirana-Laçi Miqësoret nuk do të ndalen as këtë fundjavë, madje dy prej tyre janë mes skuadrave të Superiores. Tirana-Laçi është ajo
Tare merr Allegrin? Masimiliano Alegri vijon të mbaj nën presion stolin e Simone Inzagi. Pas çdo rezultati negativ emri i ish trajnerit
Qazim Laci: Duhet të nxjerrim mësim nga humbja me Lituaninë Mesfushori i Kombëtares, Qazim Laçi, që aktivizohet në Ligën 2 të Francës, me skuadrën e AC Ajaccio, ishte prezent ditën
Robert Berisha tregon ilaçin që e ka mbrojtur ndaj Covid-19 Ai është një ndër personazhet që shumë shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për karrierën e tij artistike, p
Liga me një relacion të gjatë i argumenton 4 pikat qeverisë (FOTO LAJM) Futbolli është ndalur në vendin tonë, pasi 10 klubet e Superiores janë bërë bashkë dhe kërkojnë t’u plotësohen katër kër
Tifozët e Lacios kundër Tares dhe Lotitos: Premtime të rreme, keni bërë një lëmsh të vërtetë (FOTO LAJM) Tifozët e Lacios nuk janë aspak të kënaqur nga merkato që po bën skuadra e tyre, duke mos plotësuar pritshmëritë e tifoz
Laçi bën vetëvrasje në fund dhe eliminohet nga Europa League (VIDEO) Laçi ishte një hap larg historisë për të mposhtur ekipin që pak vite më parë do të njihej nga gjithë bota për eliminimin
Super Laçi, ndëshkon Hapoelin (VIDEO) Laçi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Hapoelit. Është Nwabueze ai i cili tundi rrjetën në minutën e 59 pas a
Formacionet zyrtare, Laçi-Hapoel Në orën 19:00 në stadiumin “Elbasan Arena” Laçi sfidon skuadrën izraelite të Hapoel Ber Sheva. Bardhezinjtë janë nde
Erdhi dita e skuadrave shqiptare, Teuta, Laçi e Kukësi në fushë për historinë Momenti i shumëpritur erdhi. E enjtja është dita e madhe e futbollit shqiptar në arenën europiane. Plot 6 skuadra do të
Sot dita vendimtare? Lacio paraqet ofertën e fundit për Muriqin Sot pritet të jetë dita vendimtare për kalimin ose jo të sulmuesit të Kosovës dhe Fenerbahçes, Vedat Muriqi te Lacio.
Keni frikë nga ilaçet? Si quhet kjo gjendje dhe si mund ta zgjidhni Frika ndaj sëmundjeve është e njohur tashmë dhe në formën e saj më ekstreme dhe patologjike, hipokondri. Por ekziston dh
Caktohen stadiumet dhe oraret e ndeshjeve të skuadrave shqiptare në Europa League UEFA ka përcaktuar së fundmi edhe axhendën e plotë për të gjitha ekipet shqiptare që do të luajnë në turin e dytë të Lig
Befason trajneri i Laçit: Doja Tottenhamin Armando Cungu komenton shortin e Laçit në turin e dytë të Europa Leagues. Në një prononcim për Abc News, trajneri i skua
Brataj zbulon ilaçin që ka shpëtuar të infektuarit rëndë me Covid: Përdoret tek të gjithë! "Sipas rezultateve paraprake të shpërnndara nga ky studim dhe nga OBSH, rezulton se pacientët që trajtohen në terapi int
Laçi bën të pamundurën, fiton falë penalltive dhe kualifikohet më tej (VIDEO) Laç super. Skudra e Armando Cungut është kualifkuar ndaj azerëve të Keshlës, duke triumfuar pas gjuajtjes së 11-metërsh
Prag ndeshja me Kezhlas, Laçi merr përgjigjet e tamponëve Laçi luan ditën e nesërme ndaj skuadrës azerbajxhanase të Kezhlas ndeshjen e vlefshme për turin e parë në Ligën e Europë
Ylli i Laçit fitues i "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-20 U zhvillua sot në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit ceremonia e dorëzimit të "Këpucës së Artë" për sezonin 20
Tirana-Zvezda/ Sekretet dhe analiza e ndeshjes, serbi i Laçit bën "spiunin" (FOTO LAJM) Mbrojtësi dhe kapiteni i Laçit, Aleksandar Ignjatovic, ka folur për ndeshjen Tirana-Cverna Zvezda. Në një intervistë për
Njihej ndryshe si "bosi i kokainës", kush është laçiani me 6 emra që OFL i çoi "letrën" Forca e Ligjit dje u shfaq sërish në Lezhë e Laç, ku u dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë 4 personave. Njëri