999 rezultate për

kylie

S’do ta besoni sa para harxhon në muaj Kylie Jenner në siguri Kylie Jenner harxhon një sasi të madhe parash për sigurinë. Sipas babait të saj, Caitlyn Jenner, Kylie shpenzon rreth
Kriss Jenner zbulon arsyen pse Kylie shiti 51% të biznesit të saj të kozmetikës (FOTO LAJM) 51% e aksioneve të biznesit të kozmetikës së Kylie Jenner, janë tashmë më zotërim të “Coty”. Kjo kompani kontrollon g
Po kta u pajtuan? Kylie mbështet Travis në festivalin e rëndësishëm (VIDEO) Kylie Jenner ka udhëtuar drejt Houston këtë fundjavë dhe arsyeja na ka habitur të gjithëve. 22-vjeçarja ka shkuar në
Rrjeti kryqëzon Kylie Jenner për këtë veprim dhe kanë me të drejtë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, mamaja e Kylie-t, Kriss Jenner, festoi 64-vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale, Kim i ki
Sikur të mos mjaftonte "Ariel", Kylie u rikthye me një look edhe më joshës për Halloween (FOTO LAJM) Ndërkohë që jemi duke pritur të gjithë sesi do të shndërrohet Kim Kardashian për Halloween, motra e saj Kylie Jenner na
Gjithë rrjeti kundër Kylie Jenner: Boll plastikë ka në oqean! (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka vendosur të vishet si Ariel për festën e Halloëeenit. Edhe pse ajo u përfol shumë se do të ishte akto
Personazhi që zgjodhi Stormi për këtë Halloween është mami Kylie, do kënaqeni (FOTO LAJM) Stormi gjeti personazhin më të këndshëm për të imituar në festën e Halloëeen-it: mamin e saj Kylie Jenner. Ajo u shnd
Kylie Jenner bën aksident me makinë! Mësohet gjendja e 22-vjeçares (FOTO LAJM) Kylie Jenner është përballur me një incident aspak të këndshëm mbrëmjen e djeshme gjatë rrugës për në festën e këngëtar
Foto e parë me barkun e rrumbullakosur, Kylie "tërbon" fansat (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të vitit të kaluar, miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në j
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
Shenja e parë që dha Kylie Jenner për të treguar se s’do të ndahet nga Travis (FOTO LAJM) 22-vjeçarja miliardere Kylie Jenner na prezantoi sot me zyrat e saj luksoze, por gjatë këtij veprimi dha dhe një mesazh
Direkt pas ndarjes, ish i dashuri i Kylie Jenner thumbon Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Skott. Në rrjet qarkullojnë aludime se arsyeja e ndarjes mes tyre është tradhëtia, ndonëse dyshj
Një javë pas ndarjes, Kylie Jenner sërish "mat" me ish të dashurin (FOTO LAJM) Diçka po luhet këtu. Siç mund ta keni parasysh, Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë, Kylie vizitoi ish të dashurin,
Travis Scott thyen heshtjen, flet pas akuzave për tradhti ndaj Kylie Jenner (FOTO LAJM) Ndonëse Kylie Jenner nuk ka reaguar ende lidhur me ndarjen, Travis Scott sapo ka thyer heshtjen. Nëpërmjet një postim
Kylie pranon hapur ndarjen nga Travis Ndarja e Kylie Jenner nga Travis Scott u shoqërua me një sërë thashethemesh duke filluar që nga flirti i saj më ish-in,
Po Kylie çfarë ishte? Travis paska qenë i lidhur me modelen prej 8 vitesh Dje, morëm vesh se Travis ishte i lidhur prej vitesh më një modele Instagrami që njihet si Yung Sweetro. Falë atyre
Tradhtia trondit sërish klanin Kardashian-Jenner, kush është modelja që u fut mes Travis dhe Kylie Një tjetër tradhëti ka tronditur klanin Kardashian-Jenner. Dy vjet pas lidhjes së tyre, Travis Scoot dhe Kylier Jenne
Filluan kunjat, pas ndarjes Kylie ja hedh larg e larg fjalët Travis (VIDEO) Në vorbullën e gjatë të lajmeve për prishjen e marrëdhënies, Kylie Jenner sapo shtoi edhe një argument tjetër që vërteto
Fajtori është Travis! Mësohet arsyeja tjetër që çoi çiftin drejt ndarjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme tek të gjithë mediat u përhap me shpejtësi lajmi i ndarjes së Kylie Jenner dhe Travis Scott. U tha se
Pas ndarjes, ç’kanë vendosur Kylie dhe Travis për vogëlushen e tyre Stormi (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në rrjet po flitet se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Gjithçk