E FUNDIT/ Shkarkohet Besnik Muçi, rihapet "loja" te Kushtetuesja
999 rezultate për

kurtin

Sela dakord me Kurtin: E përshëndes idenë për një autostradë Tetovë-Prizren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka thënë se e mbështet idenë e Kurtit për ndërtimin e një autostrade pr
Hahn takon Kurtin në Bruksel: Flasin për dialogun e gjendjen në Kosovë Komisioneri për Zgjerim i BE-së, Johannes Hahn, ka njoftuar për takimin me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, n
Nga gjyqi me Haradinajn te përlasja me Kurtin, Rama nuk i ka mirë punët me homologët në Kosovë Kryeministri Edi Rama mesa duket nuk i ka mirë punët me homologët e tij në Kosovë. Të mbledhur në samitin e Ohrit, Ra
Vetëvendosja në Tiranë, Rama kritikon hapur Kurtin: Lajthitje! Kryeministri Edi Rama është gjendur shpesh në qëndër të kritikave nga kryeministri i ardhshëm i Kosovës Albi Kurti.
Injorantë si ai nuk rreshtin, Berisha sulmon hapur Albin Kurtin Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate e ka ofenduar Albin Kurtin, kreun e Vetëvendosjes, derisa ka folur për komandant
Palmer flet për Kurtin: Besoj se si kryeministër i ardhshëm do të jetë partner i mirë për SHBA-në I ngarkuari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ka thënë se sa më shpejt të arrihet një marrëv
Meta takon Albin Kurtin, zbulon çfarë u diskutua në Presidencë Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim kreun e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, i cili ndodhet në Shqipëri. Kr
E quajti kafshë politike, Berisha pret në zyrë Albin Kurtin Sot kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti u prit nga ish- kryeministri Sali Berisha. Teksa poston foto nga takimi
Sali Berisha flet për herë të parë për Albin Kurtin: Është kafshë politike Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin. “Ai është një polit
Rudina Xhunga: Kosova gjeti Albin Kurtin, Shqipëria Elvis Naçin Në monologun e kësaj të marte në emisionin “Provokacija”, Mustafa Nano u ndal tek imami Elvis Naçi. E ftuara ishte ga
Haradinaj sulmon Albin Kurtin: Mashtrues, beson në komunizëm Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar në Debat Plus të RTV Dukagjinit ku ka folur gjerësisht për zhvil
Rama bëhet gati për një takim me Kurtin Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në ditët e ardhshme do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje,
Rama fajëson Haradinajn e thumbon Albin Kurtin: Ti lë mënjanë poezitë Rama i është përgjigjur kërkesës së Albin Kurtit për tu takuar së shpejti me të për të diskutuar sipas tij marrëveshjet
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Bledi Mane pyet Iva Alikon: A do flije një natë me Albin Kurtin? Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit
Noizy ka dy fjalë për Albin Kurtin: Burrë i mençur! Kryeministri potencial i Republikës së Kosovës po pëlqehet edhe nga Noizy. Reperi shqiptar në Instagramin e tij, aty
Asnjë ministër nga lista serbe, Vuçiç "kërcënon" hapur Albin Kurtin Albin Kurti e ka bërë të qartë se nuk e do Listën Serbe në qeverinë e tij. Kreu i Vetëvendosjes ka thënë se pjesë e qeve
Shkullaku përplaset me Zogaj për Albin Kurtin: Ti po thua s’ka t*pe! Analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Arm
Rama thumbon Albin Kurtin: Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale "Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale dhe me bisedat që shkëmbejmë më njëri-tjetrin..." Kështu është shpreh
Mustafa pas takimit Kurtin: Vendimin përfundimtar për koalicionin e marrin organet e LDK-së Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka folur mbi takimin e fundit që ndodhi midis Vjosa Osmanit dhe Al