999 rezultate për

kurse

Shkrijnë trupa në acid e nuk kursejnë as fëmijë, pasardhësi i “El Chapo”-s nis luftën e përgjakshme mes karteleve Në Meksikë është ngritur sërish alarmi për shkak të karteleve mafioze që akoma bëjnë ligjin. Këtë herë shqetsim për a
Këto gjëra nuk duhet t'i bëni më nëse doni të kurseni para (FOTO LAJM) Dilni për diçka dhe përfundoni duke blerë diçka tjetër? Apo thjesht nuk e dini nga ju ikin lekët. Në fotogalerinë e m
Ndeshjet për 'Euro 2020' dhurojnë spektakël dhe emocione, një kombëtare siguron kualifikimin Në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", në mbrëmjen e sontme u zhvilluan gjithsej dhjetë ndeshj
Qeveria italiane nxjerr "pa punë" 345 ligjvënës, shuma maramendëse që do të kursejë çdo ditë I është dhënë drita jeshile edhe në Parlament propozimit të bërë nga Lëvizja 5 Yjet, partia më e madhe në Itali, për zv
Mos ia kurseni vetes këtë lëng nëse doni të fleni gjumë të qetë Një gotë lëng qershie në mëngjes dhe një pasdite ndihmon njerëzit në moshë të flenë gjumë më mirë gjatë natës. Sipas një
Kryemadhi nuk e kursen ironinë as me Metën: I duket Rama si Fatos Nano Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Ilir Meta të bërë mbrëmjen e kaluar n
Meta nuk kursehet, i kujton Ramës skandalin e vjedhjes së votave Meta nga studio e emisionit Opinion nuk i ka kursyer “thumbat” ndaj kryeministrit, Edi Rama. Duke folur lidhur me kri
Nami në Kosovë, 49 aksidente brenda 24 orëve Në 24 orët e fundit në vend janë shkaktuar 49 aksidente trafiku. Nga akisdentet 24 janë të lënduar, kurse 29 pa të lë
Mos u kurseni! Kush punon në kompjuter ka nevojë për këtë vitaminë Duke u fokusuar në ekranin e kompjuterit, sytë gjithmonë reagojnë ndaj pikave të ndritshme dhe të errëta. Ndaj ata që pu
Manchester City 'vuan' për të mposhtur Dinamo Zagrebin (VIDEO) Manchester City ka arritur fitoren e dytë në kuadër të Grupit C të Ligës së Kampionëve. Dy golat në këtë ndeshje erdhën
Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
Metoda të thjeshta por efektive që ju ndihmon të kurseni deri në 100,000$ (FOTO LAJM) Është shumë e vështir për një të ri të kursej para. Gjërat e qefit dhe nevojat nuk lënë vend për kursim, por fatkeqsi
Pamje dramatike: Helikopteri rrëzohet në ujë, humbin jetën pesë persona (VIDEO) Videoja amatore e filmuar brenda kabinës së helikopterit që u rrëzua në lumin e New Yorkut, shfaq pasagjerët që nuk arri
Këmishat që nuk duhet të mungojnë këtë vjeshtë në garderopën tuaj (FOTO LAJM) Këmisha, një veshje bazike, sinonim i thjeshtësisë, është transformuar në një element protagonist për gardërobën femëror
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit Një postier është kapur nga kamerat e sigurisë në hyrjen e një apartamenti para të cili ai ishte duke urinuar. Pronar
Ky është zgjedhur stadiumi më i miri në botë Klubi anglez, Manchester City ka fituar edhe një titull tjetër por kësaj radhe atë për stadiumin më të mirë në botë.
2 shenjat e horoskopit që u ngel hatri sa hap e mbyll sytë, kurseni shakatë E mbani mend herën e fundit kur ju ka ngelur hatri për diçka? Mund të ketë ndodhur dje, pak minuta më parë, nuk ju ndodh
Bashkë dhe të dashuruar! Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.
Irlandë-Zvicër, formacionet zyrtare: Xhaka kapiten (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Iralndës dhe Zvicrës. Irlanda dhe Zvicra do t’i matin forcat nga or
Metoda të thjeshta shtëpiake që j'u kursejnë një palë syze Ndërrimi i xhamave të syzeve sa herë t’iu gërvishten është i kushtueshëm, prandaj gjetja e disa metodave natyrale për ta