999 rezultate për

kurora

Kur kurora shkon pas shtati, njihuni me gratë mbretërore më të bukura në botë (FOTO LAJM) E kush nuk do ta donte fatin të mbante një kurorë mbretërore mbi kokë. Familjet mbretërore, përveç normave dhe etikë
Përfshihet nga flakët Kurora e Gjelbër në Milot, në rrezik jetët e banorëve Mesditën e kësaj të diele është përfshirë nga flakët Kurora e gjelbër në Milot. Flakët janë përhapur me shpejtësi duk
Zgjidh një nga kurorat e arta dhe zbulo të ardhmen financiare që të pret Të gjithë duam të jemi në një mendje me universin dhe, pak nga pak, ta drejtojmë jetën tonë në rrugën e duhur, e cila do
Mbi 5 mijë vdekje, Miss-i heq dorë nga kurora e i kthehet mjekësisë në Angli (FOTO LAJM) Miss Anglia ka dhënë shembullin më të mirë në këto ditë të vështira, duke iu bashkuar ekipit mjekësor si mjeke për të lu
Zgjidh një nga kurorat e arta dhe zbulo të ardhmen financiare që të pret Të gjithë duam të jemi në një mendje me universin dhe, pak nga pak, ta drejtojmë jetën tonë në rrugën e duhur, e cila do
Fansat në Los Angeles homazhe në nder të Kobe Bryant (VIDEO) Shuarja e yllit të NBA, Kobe Bryant mblodhi në qendrën Staples në Los Angeles me mijëra tifozë të cilët zhvilluan homazh
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Kurora e gjelbër e Shëngjinit, si ishte dhe si u bë pas zjarrit Kurora e gjelbër e Shëngjinit tashmë ka marrë një pamje të re, por të zymtë. Ngjyra jeshile i ka lënë vendin asaj kafe.
Kur kurora të shkon pas shtati, gratë mbretërore më të bukura në botë (FOTO LAJM) E kush nuk do ta donte fatin të mbante një kurorë mbretërore mbi kokë. Familjet mbretërore, përveç normave dhe etikës që
Bashkia e Tiranës kurora me lule tek shtatorja e Ismail Qemalit Me rastin e 100-vjetorit të ndarjes nga jeta të atit të Pavarësisë së Shqipërisë, Bashkia e Tiranës vendosi në nderim
Kombëtarja e Italisë bën një gjest human Italia do të luajë sonte në mbdrëmje përballë Ukrainës në stadiumin e Xhenoas. Me të mbërritur në këtë qytet, kombëtarja
Vidhet kurora e mbretëreshës së Suedisë Dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur kurorën mbretërore të shekullit të 17-të të Suedisë. Sipas të dhënave parap
Skënderbeu në diamante, kjo ishte kurora 50 mijë dollarëshe e mbretëreshës Geraldinë Kurora që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është kurora e mbretëreshës së Shqipërisë, Geraldinë. Ajo është
Zbulohet numri, ja sa diamante ka kurora e Mbretëreshës Elizabet (FOTO LAJM) E parë së largu duket kaq e adhurueshme, luksoze dhe me një shkëlqim që të verbon sytë, ajo simbolizon sovranitetin e mo
Homazhet e Vuçiç-it për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM) Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç po zhvillon vizitën e tij një ditore në Kosovë, ku para një ore ishte në manastir
Habit Mbretëresha e Anglisë: Kurora të thyen qafën! (FOTO LAJM) Kurorat e mbretërve mund të vlejnë miliona, por ndërsa shqyrton bizhuteritë e Kurorës janë me të vërtetë mahnitëse dhe c
Si ruhen dhe kalojnë kurorat nga një princeshë në tjetrën Kjo kurorë është e përkryer për dukeshën e Kembrixhit, e cila e veshi atë për pritjen vjetore diplomatike të Mbretëreshë
FOTOT / Festimet për 105-vjetorin në Tiranë, vendosen kurora me lule te Monumenti i Pavarësisë Tirana përkujton sot 105-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, datë kur Ismail Qemali dhe udhëheqësit e tjer
105-vjetori i pavarësisë, vendosen kurora me lule te Monumenti i Pavarësisë Tirana përkujton sot 105-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, datë kur Ismail Qemali dhe udhëheqësit e tjer
Jahjaga vendos kurora lulesh në vendin ku u vranë 1 milion hebrenj Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, gjatë një vizite në Poloni ka vendosur kurora lulesh në kampin e Auschwitz-i