999 rezultate për

kurir

Serbët po përdorin edhe fëmijët për të nxitur urrejtje ndaj shqiptarëve Mediat serbe tashmë janë duke hulumtuar edhe rrjetet sociale prej nga “nxjerrin” lajme edhe tema, këtë e kanë bërë me fo
PROVOKACIA! Tërbohen mediat serbe, të reagojë FIFA (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë reaguar menjëherë ndaj festimit me simbolin e shqiponjës nga dy lojtarët me origjinë shqiptare të Zvic
Festimi i Xhakës me shqiponjë tërbon Serbët, ja çfarë shkruajnë (FOTO LAJM) Mediat Serbe kanë shpërthyer pas golit të Granit Xhakës, më tepër me festimin e tij. Blic ka shkruar se Xhaka ka fest
Mediat serbe tallen me Shqipërinë: Zhegrova i'u turpëroi Media serbe “kurir.rs”, i ka kushtuar një artikull veprimit që Edon Zhegrova, bëri në ndeshjen me Shqipërinë, për të cil
Gallatë me serbët: Shqiptarët kontrollojnë futbollin në Serbi Gazeta serbe “Kurir” ka paralajmëruar zbulimin e një skandali në futbollin serb, ku pretendon se një grup i organizuar s
Putin i ngroh krahët Vuçiçit, kush e sulmon Serbinë, sulmon Rusinë Gjatë bisedës telefonike me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç, Presidenti rus ka thënë se Rusia me vëmendje po përc
Zbardhet plani i vrasjes së Ivanoviçit Raportimi për vrasjen e kryetarit të SDP-së, nga Mitrovica e veriut, Oliver Ivanoviç, po vazhdon edhe më tej të jetë në
Serbët në delir: Zëdhënësja seksi e Partizanit ua mbylli gojën shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Mediat serbe janë duke i bërë jehohë sot ndeshjes së mbrëmsmhme mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut, gjatë të ci
Policia serbe nxjerr "bllof" lajmin e shqiptarëve me dron për ndeshjen e "Skënderbeut" Gazeta e njohur serbe "Kurir" raportoi dje se tre shqiptarë ishin kapur nga policia e këtij shteti në Preshevë dhe në ma
Skandaloze, gazetarët serbë ofendojnë rëndë shqiptarët Gazetarët serbë të "Kurir" kanë realizuar një foto në Tiranë përballë bustit të Skndrbeut ndërsa kanë bërë një gjest ofe
Kurir: Fituan kriminelet, Lista Serbe e katërta Gazeta Serbe Kurir ne lidhje me zgjedhjet në Kosovë shkruan"Fituan Kriminelër,Lista Serbe e katërta" "I ashtuquajturi
"Shpallën pavarësinë, tani po na marrin edhe Deçanin", serbëve iu prishën ëndrrat me Kosovë (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë një tjetër shqetësim sa i përket Kosovës. Kurir.rs shkruan se krahas shpalljes së pavarësisë nga Serbi
Lajthisin mediat serbe: Edi Rama shet drogë (FOTO LAJM) Një ndër gazetat më të mëdha serbe, “Kurir” ka hapur faqen e saj të parë me një artikull kundër kryeminstrit Edi Rama.
Budallepsen mediat serbe: Haradinajn e liruan Tony Blair dhe Edi Rama (FOTO LAJM) Lirimi i Ramush Haradinajt nga gjykata franceze në Colmar, vazhdon të zë ballinat e gazetave kryesore në Serbi, të cilat
Serbët furnizonin me zhivë terroristët përmes Kosovës, 3 të arrestuar Tre shtetas serbë, mes tyre edhe një polic rrugor, janë vënë në pranga nën dyshimet se u shisnin lëndë kimike xhihadistë
Serbët zbardhin "përgjimet sekrete" për rrëmbimin e Cecës nga shqiptarët Mediat serbe kanë shkruar edhe sot për "bëmat e shqiptarëve", si dhe për një skenar të mirëplanifikuar për të rrëmbyer k
"Shqiptarët janë gati të hakmerren ndaj serbëve për Ramush Haradinajn" Mediat serbe vazhdojnë të nxisin "luftë" në mendjen e shtetasve të Serbisë me provokimet ndaj Kosovës. E përditshmja
Çmendet "Kurir"-i serb: "Edi Rama kërcënon me luftë! Serbë, do t'ju shkelim" (FOTO LAJM) Mediat serbe vazhdojnë të tensionojnë raportet e Kosovë-Serbi artikujt e tyre lidhur me spekulime të ndryshme që kanë të
Mediet serbe nuk ndalen së sulmuari Hashim Thaçin, ja çfarë shkruan "Kurir" Gazeta serbe "Kurir", nuk e ka ndalur gjuhën e urrejtjes për Kosovën. Raportimet e saj të cilat ngjajnë si ato të me
Delirojnë serbët: Rama tha që do të na shtypë me këmbë (FOTO LAJM) Mediat serbe vazhdojnë të kenë temë kryesore raportet e tensionuara Kosovë-Serbi, me spekulime të ndryshme, që kanë të b