999 rezultate për

kurile

Putin dhe Shinzo Abe takohen në Moskë Presidenti rus Vladimir Putin dhe kryemininistri japonez Shinzo Abe, do të mbajnë takim në Moskë më 26 maj, me focus në
Roja bregdetare ruse qëllon mbi anijet kineze Dy anije kineze me 36 peshkatarë janë ndaluar nga roja bregdetare ruse pasi mjetet hynë pa autorizim në ujrat rusë, pran