999 rezultate për

kurier

BILD: Rashica te Liverpuli për 38 milionë euro? Mediat gjermane flasin se ylli i Kosovës dhe Verder Bremenit Milot Rashica ndiqet prej kohësh nga Liverpuli. “Bild” d
Thaçi fluturon: Do të hapim ambasadë në Moskë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë me gazetën e Vjenës “Kurier” ka folur për situatën politike në Kos