999 rezultate për

kurdĂ

Tërmeti shkund Dibrën, sa ballë ishte dhe ku e kishte epiqendrën Tërmeti me magnitudë 2,6 ballë ka lëkundur Shqipërinë ditën e sotme. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë dhe