999 rezultate për

kurbin

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 55-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin, në aksin Laç-Patok. Raportohet se janë përplasur dy makin
Dhunonte vjehrrin 70 vjeçar, në pranga gruaja nga Lezha Tre persona kanë rënë në pranga gjatë 24 orëve në qarkun e Lezhës, mes tyre dy gra. “Shqiponjat” kanë arrestuar perso
Ekzekutoi dy biznesmenët në Kurbin, Eduart Lamaj në kërkim nga Greqia për trafik kokaine Eduart Lamaj i dyshuar si vrasësi i biznesmenëve Bujar Lika e Paulin Gjergji Markaj, fundmajin e këtij viti, konsiderohe
Arrestohen 4 persona, mes tyre një i mitur: Çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona, të dyshuar si autorë të tentativës për kultivim të kanabisit, në operacionin e
Prag ndeshja me Kezhlas, Laçi merr përgjigjet e tamponëve Laçi luan ditën e nesërme ndaj skuadrës azerbajxhanase të Kezhlas ndeshjen e vlefshme për turin e parë në Ligën e Europë
Rëndohet bilanci, 125 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se gjatë 24 orëve të fundit nga 506 testime të kryera janë konfirmuar 125 raste të
Bashkëpunoi me kryeinspektorin, por e pësoi: Arrestohet 41 vjeçari Policia e Kurbinit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ka marrë në mënyrë të paligjshme rërë nga shtrati i lumit Mat. Në
Plas arma në Kurbin, 40 vjeçari dërgohet në spital Një 40 vjeçar ka përfunduar i plagosur në pjesën e dorës në urgjencën e spitalit të Laçit dhe pas marrjes së mjekimit ës
Zgjerohet zinxhiri i koronavirusit në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 68 raste të reja me COVID-19. Shpërndarja gjeografike
2 ngjarje kriminale, 2 "arreste me burg" për Ilir Xhepajn Gjykata në Kurbin ka vendosur masën e "arrestit me burg" për Ilir Xhepaj si bashkëpunëtor në ngjarjen e 30 majit në Fush
Zbulohet e shkuara kriminale e Ilir Xhepajt, 33 vjeçari mori pjesë në atentatin në Kurbin Ilir Xhepaj është shpallur bashkëautor në ekzekutimin e dy biznesmenëve, Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit ngjarje e ndodh
Ekzekutimi i dy biznesmenëve, dalin pamjet e arrestimit të të fortit në Laç (VIDEO) Mesnatën e djeshme në zonën e Astirit u vu në pranga një nga pjesëtarët e grupit kriminal që vranë me armë zjarri mbrëmj
Ndiqej prej ditësh, si u arrestua i dyshuari për ekzekutimin e biznesmenave në Laç Një operacion policor është zhvilluar pak pas mesnate në Astir ku edhe është arrestuar Ilir Xhepaj, ose Ilir Lika, i shp
SKANDALI/ Enerjeta Shehaj ndikoi tek gjyqtarja e Kurbinit për të shpëtuar bashkëshortin e saj Anëtarja e Gjykatës Administrative, Enerjeta Shehaj akuzohet se shfrytëzoi postin për të shpëtuar bashkëshortin prokuror
Me maska dhe mburoja hekuri, si u kap i shumëkërkuari në Laç (VIDEO) Një i shumëkërkuar është arrestuar nga Policia në Laç. 42 vjeçari akuzohej për tentativë vrasjeje dhe dhe armëmbajtje
Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale Gazetari Artan Hoxha dha detaje për vrasjen e dyfishtë në Kurbin. Paulin Marku (Gjergji) dhe Bujar Lika mbetën viktíma t
Kush ishte shënjestra e Kurbinit, lidhja e tij me vrasjen e Enton Nikës Të tjera detaje mësohen në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hote
Policia i kapi teksa merrnin zhavorr nga lumi, gjobiten me dy milion lekë dy persona (VIDEO) Policia e Kurbinit, vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet e Komisaria
Plagosën dy të rinjtë në Mamurras, policia kap dy kushërinjtë Mbrëmjen e të dielës, 17 maj dy të rinj u plagosën në Mamurras duke shkaktuar panik në zonë. Ditëne sotme janë vënë
Plagosi dajë dhe nip, merret vendimi për 30 vjeçarin Gjykata e Kurbinit ka marrë vendimin për të lënë në burg autorin e plagosjes së dyfishte të ndodhur në Mamurras pak dit