999 rezultate për

kunata

E pazakontë! 13 vjeçarja shqiptare: U martova, kunata më rrihte se nuk dija të bëja kafen Një 13-vjeçare e cila jeton në rrethinën e Gjilanit para pak muajsh njohu një djalë përmes rrjetit social Instagram. Nuk
Festoi 24 vjetorin, Bella Hadid zbulon dhuratën nga kunata Dua Lipa (FOTO LAJM) Më 9 tetor super modelja Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 24 dhe në rrjetet sociale vërshuan mesazhet e urimit.
Kunata si Dua Lipa dhe Bella Hadid, urimi special i këngëtares për modelen (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Bella Hadid feston ditëlindjen e saj dhe në rrjete sociale kanë vërshuar mesazhet e urimit. Instagr
Një kunatë si Xhensila, shfaq publikisht dashurinë për motrën e Besit (FOTO LAJM) Motra e Bes Kallakut, Ana Kallaku, nuk është tashmë një personazh i panjohur për median rozë. Fal rrjeteve sociale dh
Dëshmia tronditëse për vrasjen në Bathore: E ëma përqafoi djalin dhe i tha "Bravo të qoftë!" Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Bathore. Këtë herë ka qenë kunata e Jetmirës, nusja e vëllait të së n
Kunata si këto të dyja, marrëdhënia fantastike e Almedës me motrën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Nëse sipas legjendave urbane kunatat nuk shkojnë dhe aq mirë me njëra-tjetrën, ky nuk është fare rasti i Almeda Abazit d
"E vrau 5 minuta pasi u largua Policia", kunata rrëfen si Jetmira u ekzekutua në sy të vajzës së mitur Detaje nga krimi në familje i ndodhur ditën e djeshme në Bathore ka buluar e kunata e të ndjerës, Jetmira Hasanit. Ku
Lidhja me binjakët, Jonida dhe Bora zyrtarisht kunata Bora Zemani dhe Jonida Maliqi u panë për herë të parë së bashku në emisionin e Tring “ Albanian Designers Competition”,
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Fakti që mes dy kunatave, Kate Middleton dhe Meghan Markle, marrëdhëniet nuk janë të mira është diçka e ditur. Por de
34-vjeçarja publikon përgjimet për vjehrrën e kunatën: Duhet ta kisha bërë gropën më parë Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” në News24 u trajtua historia e trishtë e Adelinës nga Peshkopia. Ajo ishte
Gjendet pranë shtëpisë një shishe helmi, detaje të reja rreth tragjedisë në familjen Tola në Bulqizë Të tjera detaje janë zbardhur nga tregjedia në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën tre pjesëtarë, ndërsa në spital gjend
Kunata si Gigi dhe Dua, vajzat veshin rrobat e njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Dua Lipa, kunata, me shumë mundësi fusin duart nëpër garderobat e njëra-tjetrës. Të dielën, të dyja vajza
Flet kunata e gruas së masakruar në Mallakastër: Të zhduken si fis! Mjaftoni Saliaji, kunata e viktimës Drita Saliaji, e cila u mbyt nga nipi i burrit të saj i ka bërë apel shtetit që të v
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja
Tension mes kunatave? Bella urdhëron publikisht Dua Lipën të ndaloj (FOTO LAJM) Dua Lipa është rikthyer së fundmi duke dhënë lajme të mira për fansat. Këngëtarja shqiptare ka bërë të ditur se po sjell
Sherr mes kunatave në Dibër, njëra nxjerr çiften Një sherr mes kunatash për fat të mirë nuk është finalizuar më dëme të tjera pavarësisht se është nxjerrë edhe një armë.
Flet kunata e viktimës në Kavajë: Lajmin e morëm vesh në media Kunata e Dritan Haxhollit ka rrëfyer mënyrën se si e mësuan lajmin për vdekjen e tij. Kunata shprehet se Dritan Haxh
Kunata si Jonida dhe Bora, këngëtarja pritet të bashkëpunoj me moderatoren (FOTO LAJM) Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një proje
Dua Lipa kunata e ëndrrave, lë pas të gjitha angazhimet për të mbështetur Gigi Hadid (FOTO LAJM) Dua Lipa dhe partneri i saj, Anwar Hadid për disa ditë morën pjesë në “ New York Fashion Week” dhe më pas u larguan në
Takimi i bujshëm i Norës dhe Tunës, zbulohet çfarë i bëri bashkë ish-kunatat (FOTO LAJM) Relacioni mes Tunës dhe Norës gjithmonë ka qenë i komentuar. Madje, njerëzit shpesh kanë shprehur habinë e tyre për k