999 rezultate për

kumbulla

Super sezon në Serie A, Kumbulla: Më duket një ëndërr Marash Kumbulla bëri një super sezon me Veronën në debutimin e tij në Serinë A. Mbrojtësi shqiptar ia ka dalë që nga
Lazio vjen me ofertë të re, Kumbulla një hap larg Lacio është shumë pranë marrëveshjes me ekipin e Veronas për Marash Kumbullën. Një mundësi e re ka dalë tani në skenë.
Mediat italiane e bëjnë të kryer: Kumbulla transferohet te Lazio Mediat në Itali e bëjnë fakt të kryer transferimin e Marash Kumbullës tek Lazio Verona ka pranuar ofertën e Lazios pë
"Prandaj u takuam me Veronën", Igli Tare tregon hapur negociatat për Kumbullën Kumbulla është kthyer në qendrën e vëmendjes këtë merkato në Itali. Shumë klube janë pas tij, ndër të cilat edhe Lazio.
Bllokohet transferimi i Kumbullës te Lazio Presidenti i Veronës, Maurizio Setti, do të takohet me menaxherët e Interit për të dëgjuar ofertën e fundit të palës zik
Reja "drejton" Kumbullën drejt Lazios Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edy Reja ka dhënë një intervistë për gazetën sportive italiane, Corriere Dello Sport, ku
Interesi nga Juventusi dhe Interi? Ky është komenti i Kumbullës Marash Kumbulla ishte titullar në ndeshjen e parë të Veronës pas pasdemisë duke siguruar 3 pikë të vyera. Falë kësaj
Ku e gjen këtë ftohtësi në fushën e lojës? Kumbulla: Nuk e di, kështu jam unë Verona mori një fitore mjaft të rëndësishme 2-1 ndaj Cagliarit, falë dopietës së Di Carmine, me golat e realizuara në mi
Lazio hyn fuqishëm në garë për Marash Kumbullën Mbrojtësi shqiptar, i cili luan me skuadrën e Veronas, Marash Kumbulla, është lojtari që po tërheq vëmendjen më të madhe
Interi heq dorë nga Kumbulla? Marash Kumbulla është i lidhur me një transferim te Interi për një kohë të gjatë, por nuk po arrijnë ta gjejnë gjuhën e
Zbulohet plani për të bindur Veronën Marash Kumbulla do të ndryshojë skuadër këtë verë dhe Hellas Verona di çfarë kërkon. Çdo klub që dëshiron shërbimet e
Kumbulla te Juventusi? Fabricio Romano shpjegon situatën e yllit të kombëtares kuqezi “La Stampa” ditën e sotme publikoi një lajm të bujshëm në lidhje me të ardhmen e Marash Kumbullës. Kjo medie raporto
E BUJSHME/ Kumbulla kontratë 5 vjeçare me Juven, La Stampa jep detajet Marash Kumbulla duket se do të nënshkruajë kontratë 5 vjeçare me Juventusin. Mediat italiane shkruajnë se Juventusi k
Për Kumbullën futet në garë dhe Arsenali Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe Veronës në Itali, Marash Kumbulla është ndër lojtarët më të kërkuar në merkato dhe
Kumbulla refuzoi dy vite më parë Juventusin Marash Kumbulla është në listën e transferimeve të shumë skuadrave të mëdha europiane. “Corriere Dello Sport” që qën
Lazio fut në lojë të gjitha kartat për Marash Kumbullën Edhe pse ky sezon futbollistik nuk ka përfunduar ende, klubi i Lazios po mendon për sezonin e ardhshëm. Drejtori spor
Media spanjolle thur elozhe për Kumbullën: "Muri" shqiptar, triumfoi edhe ndaj Ronaldos (FOTO LAJM) Vetëm një mrekulli mund të mbajë Marash Kumbullën (20 vjeç) aty, duke vazhduar të luajë me Hellas Verona edhe sezonin e
Kumbulla shumë shpejt kthehet në idhull për tifozët e Veronës, bën pjesë në formacionin më të mirë të historisë Marash Kumbulla është kthyer në një idhull për tifozët e Veronës vetëm falë paraqitjeve të shkëlqyera që ka zhvilluar në
Messi apo Ronaldo? Kumbulla i prerë Mbrojtësi kuqezi, Marash Kumbulla ka zbuluar në një lidhje direkte në Instagram disa prapaskena të këtij sezoni të mreku
Interi parakalon Napolin për shërbimet e Marash Kumbullës Pas interesimit të vazhdueshëm të Interit, së fundmi Napoli riktheu interesin për mbrojtësin shqiptar, por siduket "zika