999 rezultate për

kuman

"Kujdes me qejfet, në Barcelonë mund të të duket i gjithë viti si me pushime", De Jong zbulon bisedën me Kuman Frenki De Jong është përmirësuar më shumë në këtë sezon te Barça dhe po luan rregullisht nën drejtimin e Kuman. Së fu
Dhjetë të arrestuar nga aksioni policor në rajonin e Kumanovës dhe Shkupit (VIDEO) Zëdhënësi i policisë, Toni Angellovski gjatë ditës së sotme ka deklaruar se policia ka realizuar një aksion policor për
Ndërron jetë Vaid Saiti, ish-kryetari i komunës së Likovës Ka ndërruar jetë ditën e sotme Vaid Saiti, drejtor i NJP “Pyjet e Maqedonisë” në Kumanovë. Vaid Saiti është nga fshati O
30 ditë paraburgim për të arrestuarit e djeshëm në Kumanovë Nga 30 ditë paraburgim u është caktuar personave që dje u arrestuan në Kumanovë. Sipas kreut të Agjencisë ndërkombët
Rritja e çmimit të energjisë elektrike, protestuesit kanë bllokuar autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) Qytetarët e Tetovës me automjete sot kanë protestuar për të tretën herë me radhë pasi që Komisioni Rregullator i Energje
Katalanasit me trajner të ri? Legjenda holandeze zbarkon në Barcelonë (VIDEO) Me Kike Setien thuajse të shkarkuar pas humbjes katastrofike ndaj Bajernit me rezultatin 8 me 2, drejtuesit e Barcelonës
Shtatë viktima dhe 165 raste të reja në Maqedoni 165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Kovid-19 për 24 orë në vend. Numri më i madh i të infektu
COVID-19, infektohet drejtoresha e Spitalit të Kumanovës Drejtoresha e Spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva, mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale ka publikuar se është pozi
Koronavirusi i rikthehet dy të punësuarve në Spitalin e Kumanovës Autoritetet e Spitalit të Kumanovës kanë konfirmuar se tek dy të punësuar shëndetësorë është rikthyer Covid-19. Drejt
"Policia e Kërçovës ma ka marë makinën pa arsye, vetëm pse njihem me Grupin e Kumanovës" (VIDEO) Zulkadri Hajdari, mërgimtar shqiptar nga Gostivari, thotë se tani një muaj e tepër është futur në rreth vicioz nga ana e
Policja nga Kumanova nget makinën me këmbët mbi timon (VIDEO) Në Tv Telma është dorëzuar një video skandaloze ku shihet një police nga Kumanova duke ngritur këmbët mbi mbi timon.
Kurti: Për ngjarjet në Kumanovë nevojitet hetim i pavarur ndërkombëtar Ushtruesi i detyrës kryeministër i Kosovës Albin Kurti thotë se për ngjarjet e Kumanovës në maj të vitit 2015, ku jetën
Momenti kur grupi i Kumanovës sulmon pikën e Goshincës (VIDEO) Në një video të Gazetës Express – Maqedoni shihen pjesëtarët e grupit të Kumanovës kur sulmojnë pikën kufitare të Gosh
Rrëfimi i mjekut nga Kumanova që mposhti koronavirusin! Mjeku Ylber Isufi nga Kumanova, pasi në dy testet për koronavirus rezultoi negativ, pritet që javën e ardhshme të kthehe
Si po vuajnë dënimet me burgim të përjetshëm, ish-ushtarët e UÇK-së në Shkup (VIDEO) Pjesëtarët e grupit po vuajnë sot dënimet në burgjet e Idrizovës dhe Shutkës. Siç duket në imazhet e siguruara, ata shfa
73 viktima dhe mbi 1000 të infektuar, si është situata në Maqedoninë e Veriut Gjatë ditës së djeshme në Maqedoninë e Veriut prania e virusit COVID-19 është zbuluar edhe tek 21 persona. Prej tyre
Arrin në Prokurorinë e Kumanovës padia penale ndaj Dimitrievskit Padia penale kundër kryetarit të Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski sot ka arritur në Prokurorinë Themelore Publi
Lajm i mirë nga Maqedonia e Veriut, bie ndjeshëm numri i të infektuarve me koronavirus Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut informon se sot Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 48 pacientë
Prokuroria e Kumanovës akuzon 10 persona për shkelje të masave Prokuroria Themelore Publike në Kumanovë kërkon gjobë deri në 1.000 euro në kundërvlerë të denarëve, për nëntë persona,
Ilir Hasani ka një porosi për bashkëvendasit e tij kumanovarë (VIDEO) Mjeku i njohur kumanovar dhe drejtori i Qendrës Urgjente në Klinikat e Shkupit, Dr.Ilir Hasani ka përcjellë një porosi p