999 rezultate për

kulla

Vendosën në shkallët e stadiumit kukulla s*ksi, gjobitet klubi koreano-jugor Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë
Sherr në emision, Rama premton i prerë: Nuk do të ketë kurrë kulla tek Teatri Kombëtar "Nuk ka kulla aty, nuk ka more vëlla! Si tua shpjegoj? E kam thënë 100 herë?" Kryeministri Edi Rama i ftuar në studio
Shqipëria në mediat e huaja, kjo foto renditet ndër më të mirat e pandemisë (FOTO LAJM) Ndonëse koronavirusi vijon të jetë ende aktiv në të gjithë botën, shtetet kanë filluar të ndërmarrin disa masa lehtësues
Çmime stratosferike: Në kullat e Tiranës një dyqan kushton mbi 1 milion euro Të blesh një apartament në Tiranë apo një garazh është tejet e vështirë, pai çmimet janë tejet të lata dhe në disnivel t
''Askush nuk ka të drejtë të më kërkojë llogari'', Veliaj: Te Teatri do ndërtohen kulla dhe ndonjë hotel Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, në një intervistë për Blendi Fevziun, bëri disa deklarata të papritura lidhur me p
Veliaj s'i mohon kullat tek teatri: S'më thoni dot se çfarë duhet të bëj unë! Ndërsa ka folur për projektin e ri të godinës së Teatrit Kombëtar, Erion Veliaj e ka lënë të paqartë në përgjigjen e tij
Premtuan mbrojtjen e Teatrit, Kryemadhi tani thotë se s'do lejohet ndërtimi i kullave: S'dihet ku është Basha Forca të shumta policie rrethuam perimetrin e godinës së Teatrit Kombëtar, ndërsa pjesa ballore është shembur. Monila
Tërhiqet qeveria, nuk ka kulla te Teatri Kombëtar Bashkia e Tiranës ka njoftuar se është anuluar marrëveshja me kompaninë “Fusha sh.p.k” për të ndërtuar Teatrin Kombëtar
Kjo është kulla prej druri më e lartë që keni parë ndonjëherë I rrethuar nga fushat e fshatarëve dhe me një popullësi prej më pak se 10,000 njerëzish, qyteti norvegjez i Brumundal mu
Zgjidhni një send dhe zbuloni gjërat që s’i dinit për veten tuaj Ndonjëherë disa gjëra ne nuk i dimë akoma për veten. Ky test është krijuar për të zbuluar pak më shumë nga nënvetëdija j
Agim Bajko emërohet drejtori i ri i Teatrit të Kukullave Këshilli i Ministrave ka emëruar drejtor të ri në Teatrin e Kukullave, Agim Bajkon Vendimi është marrë dje, ndërsa pr
PD: Erion Betoni firmos kullë 100 metra të lartë tek Ish-Ekspozita Zëdhënësja e PD Ina Zhupa ka publikuar dokumente të cilas sipas saj, janë të projektit që pritet të ndërtohet në afërsi
Shkullaku : Deputetëve, ua ka marrë ko*et Edi Rama dhe ua ka shtrydhur Gazetari Armand Shkullaku mendon se sistemi më i mirë për Shqipërinë është ai proporcional kombëtar me lista të hapura.
Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta Kotja e "Përrallë nga e kaluara" Aktorja e njohur Mira Minga u nda sot nga jeta. Lajmin e hidhur e dha mikesha e saj, aktorja e Teatrit të Kukullave,
Tërmeti dëmtoi dy kullat e Azotikut në Fier: Mund të jemi pranë një tragjedie Dy kullat e ish-repartit të Urës në Azotikun e Fierit, rrezikojnë të shemben pas lëkundjeve të forta të tërmetit të 26 n
Prindërit alarmohen nga trendi i ri i kukullave për fëmijë (FOTO LAJM) Zakonisht, kompanitë që tregtojnë dhe prodhojnë kukulla janë kujdesur t'i bëjnë me gjini asnjëanëse, për të qenë më afër
Ishte larguar prej ditësh nga shtëpia, gjendet i pajetë 28 vjeçari Një 28 vjeçar është gjetur pa ndjenja nga familjarët e tij në orët e vona të mbrëmjes së shkuar. Sipas policisë, i ri
"Po të shkepi...": A paralajmëroi Shkullaku videon intime që po trondit qeverinë? (VIDEO) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO) Një video e tmerrshme ka qarkulluar në rrjet këto ditë ku duket një kukull që përdorej nga një artist shumë shumë vite m
Vilat pas Hotel Tiranës u rrafshuan për t'u hapur rrugë kullave (FOTO LAJM) Tre vjet pasi Bashkia e Tiranës shembi për ‘interes publik’ shtëpitë 100-vjeçare pranë sheshit Skënderbej, vendin e nëns