999 rezultate për

kukelin

Lojtarët e Kombëtares flejnë në avion, Abrashi tallet me Kukelin dhe Veslin (FOTO LAJM) Udhëtimi drejt Shkupit me autobus, e më pas me që në orët e para të mëngjesit me avion drejt destinacioneve të tyre, ka
"L’equipe" zbulon formacionin e Shqipërisë, ka shumë surpriza (FOTO) Gazeta franceze “L'equipe” ka publikuar formacionet dhe skemat e shqiptarëve dhe rumunëve që do të përballen sot në ora
Xhaka bën “paqe” me Kukelin Taulant Xhaka dhe Burim Kukeli u përballën ditën e sotme mes tyre në ndeshjen që Basel priti në shtëpi ekipinne Zurich.
Tifozat Kuq e Zi vizitojnë Kukelin Tifozat Kuq e Zi kanë vizituar në spitalin "Hirslanden Klinik", mesfushorin e Kombëtares Shqiptare Burim Kukeli. Kukeli
Tifozët hakmerren për Kukelin Burim Kukeli ishte fytyra më tragjike e ndeshjes miqësore të zhvilluar ndërmjet Zurichut dhe Bellinzonas të dielën. Futb