999 rezultate për

kujtim

Biznesmeni gay kapet sërish me Gjuzin: Zemër nuk ta dredh më (VIDEO) Elton Ilirjani nuk ndalet së ‘ngacmuari’, deputetin e opozitës së re Kujtim Gjuzin. Në një postim të fundit në Facebo
Biznesmeni Ilirjani e quajti mashkullin e ëndrrave, Gjuzi: E ke mendjen në prapakolp (VIDEO) Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i kanë habitur të gjithë mbrëmë me deklaratat e
Kujtim Gjuzi: I kam dhënë vendit 4 fëmijë, shko martohu njëherë! Kujtim Gjuzi, Kryetari i Partisë Konservatore është kthyer në një ndër figurat politike më të komentuara në media, shumi
U vranë për një gardh, mbyllen shtëpitë e tre viktimave në Klos Një sherr për tre hunj gardhi që solli tre të vdekur dhe mbylli përfundimisht dyert e dy shtëpive. Ky është bilanci i
Nga "ballkoni" i ish-Missit, Gjuzi kthen sytë nga Alesia Bami: Prano ofertën (VIDEO) Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ai është përfolur për një nga
Me një kujtim nga babai i ndjerë, vëllai përlot live aktoren e "AL Pazar" (VIDEO) Aktorja, Xheni Hallulli e ftuar në emisionin “Rreze Dielli” është emocionuar dhe ka shpërthyer në lot, pas surprizës së
Nga ceremonia e diplomimit ju duhen kujtime, po ju ndihmojmë me disa ide (FOTO LAJM) Për ditën e ceremonisë së diplomimit ju duhet thjesht një smartphone dhe një shoqe/shok i/e duruar që t’ju rrijë pas për
I vlerësoi "ballkonin" dhe e bëri zv/presidente të partisë, ish-missi turpëron Kujtim Gjuzin në emision (VIDEO) E bëri zëvendëspresidente të Partisë Konservatore vetëm pak ditë më parë, por ish-missi Silvana Bushati thotë se Shqipër
Nuk gjuaj kollaj unë! Kujtim Gjuzi rrëfehet për postin që i dha bukuroshes që i përmendi "ballkonin" në emision Deputeti i listës “Basha” Kujtim Gjuzi, ka sqaruar se pse zgjodhi të bëjë nënpresidente të partisë së tij, ish- Miss Shq
E gjuajti LIVE për "ballkonin", Kujtim Gjuzi i jep postin e rëndësishëm ish-Miss Shqipërisë (FOTO LAJM) Mazhoranca, opozita ‘brendaparlamentare’ dhe ajo jashtëparlamentare kanë marrë pjesë ditën e sotme në tryezën e diskutim
Kujtim Gjuzi kundër të gjithëve: Duan të më mbyllin gojën, por unë shpëtova Shqipërinë Kujtim Gjuzi ka reaguar pas debateve të sotme në tryezën për Reformën Zgjedhore, pasi ai ngriti tonet ndaj Rudina Hajdar
Me këpucë kaubojsash, Kujtim Gjuzi i detyron italianët të bëjnë si do ai (FOTO LAJM) Deputeti i Kujtim Gjuzi është duke bërë një udhëtim në Itali këto dite duke marrë pjesë në disa konferenca dhe takime të
"Paske ballkon të rrezikshëm", deputeti i njohur ngacmon live në emision ish-miss Shqipërinë (VIDEO) Me modelin e ri të flokëve, qethur së fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk është treguar i kursyer në kompelimentet ndaj fem
I "madhi" Kujtim Gjuzi befason me modelin e flokëve (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi ka befasuar sërish me look-un e tij. Më parë ai kishte befasur me modelin e celularit si edhe veshjen,
Kujtim Gjuzi kopjon Ramën, kombinimi me kostumin blu dhe atlete (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi mesa duket ka ndryshuar stilin e veshjes. Nga këpucët serioze me majë dhe ora “Atlantik”, ka kalua
Stresi flet hapur pas ndarjes: Kujtimet do mbeten gjithonë (FOTO LAJM) Prej kohësh në media thuhet se reperi Stresi i ka dhënë fund marrëdhënies me partneren e tij, Keisin. Pas daljes së t
Në Shqipëri për 4 muaj deputet bëhesh milioner: E konfirmon Kujtim Gjuzi (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë konservatore qe ne zgjedhjet e 30 qershorit mori zero vota ne gjithë Shqipërinë, arriti
A mund të fshihen kujtimet negative? Shkencëtarët kanë gjetur një përgjigje Njerëzit me depresion kanë tendencë të mendojnë dhe të i ri mendojnë gjërat në një mënyrë negative. Depresioni mundet
Arbana Osmani bëhet nostalgjike, me siguri këto foto do ju ngjallin kujtime dhe ju (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vetëm pak ditë që mbylli pushimet. Tashmë, me energji të karikuara dhe super në fo
“Nëse do vdiste, vështirë të jetoja me atë kujtim”: Pse Suedia po e quan hero këtë shqiptar? Një zjarr i madh shpërtheu në një bllok banesash në Alby të Suedisë të dielën në mbrëmje. Sipas mediave vendase, një