999 rezultate për

kujdes

Kaloi operacionin e vështirë, Dafina tregon publikisht përkujdesjen e Dj Geek (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka realizuar një operacion së fundmi në gju dhe prej 5 javësh ka qenë duke u rikuperuar. Megjithëse nd
Kini kujdes! Greqia ashpërson masat anti-covid, mësoni rregullat e reja të kalimit në Kakavijë Greqia është një ndër vendet fqinje që ka shtrënguar masat anti-covid në përpjekje për të ngadalësuar infektimet e reja.
Zhdëpi në dru bashkëshorten, kapet 41 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga njoftimi i policisë bëhet me
Kini kujdes! Dy shenjat e horoskopit që janë të rrezikshme në romancë Doni t'i njihni dy shenjat e horoskopit ndaj të cilave duhet të keni kujdes nëse krijoni një lidhje romantike? Ujo
Alkool dhe festë deri në mëngjes, brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes (FOTO LAJM) Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot jos
Pushton vëmendjen e shqiptarëve disa herë në ditë, Rama: Kujdes se mos iu dal në frigorifer Kryeministri Edi Rama është një nga fytyrat më aktive të politikës në Shqipëri, madje zë shpeshherë orë të tëra edhe në
Gurët dëmtojnë barrierat në autostradën Tiranë-Elbasan, në cilin aks duhet bërë kujdes Në fshatin Mushqet pranë autostradës Tiranë-Elbasan, në afërsi të tunelit ka pasur rrëshqitje dherash. Rrëshqitja mas
BE: Bëni kujdes nga mashtruesit që shesin vaksina false Zyra e Bashkimit Evropian për luftën kundër mashtrimit financiar ka paralajmëruar qeveritë e vendeve të BE-së se duhet t
Balluku vishet me të zeza për dy elektriçistët: Jemi pranë familjeve Ministrja Balluku ka dalë në një konferencë për të ngushëlluar familjet e dy elektriçistëve që humbën jetën tragjikisht
Kujdes nga ngricat! ARRSH bën një tjetër apel të rëndësishëm Autoriteti Rrugor Shqiptar ka informuar sërish qytetarët mbi situatën e rrugëve në vendin tonë pas motit me borë dhe ngr
ARRSH thirrje shqiptarëve: Kujdes! Këto akse kalohen vetëm me zinxhir "Të gjithë drejtusit e mjeteve të lëvizin vetëm me goma dimri ose zinxhirë, të
Shqipëria nën akull! Kreu i Emergjencave Civile thirrje shoferëve: Kini kujdes "Reshjet dëbore do ketë në zonat malore, por prezenca e akullit është shumë e madhe për shkak të përfshirjes së gjithë v
Shi e dëborë në të gjithë Shqipërinë, policia: Kujdes në këto akse! (FOTO LAJM) Moti i keq me reshje shiu dhe dëbore ka shkaktuar problemet e para në akset kryesore në vend. Policia e Shtetit iu bë
Fundjava u parashikua acar, ARRSH thirrje për kujdes në këto akse Përkeqësimi i kushteve atmosferike ka sjellë problematika në zona të ndryshme në vend. Autoriteti Rrugor Shqiptar njo
Kini kujdes! Shenjat e horoskopit që nuk e shtyjnë dot jetën bashkë Sipas astrologëve, këto shenja të horoskopit e kanë të pamundur të jetojnë bashkë. Luani dhe Akrepi Të dy këto she
Brenda burgut ku po mbahen Thaçi, Veseli dhe Selimi (FOTO LAJM) Gjykata Speciale publikoi akuzat ndaj ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ish-komandantëve të UÇK, të cilët nd
Tregoni kujdes në Llogara! ARRSH zbulon zonat problematike si pasojë e motit të keq Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në vend janë shkaktuar probleme ne disa rrugë kryesore. Autoriteti Rrugor Sh
Bëni kujdes! Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja antiCOVID Ditën e djeshme Komiteti i Ekspertëve vendosën që duke nisur nga sot, të rikthehet orari i mbylljes në orën 20:00. Si
E ka marrë Covidin me sportivitet, Jonida Shehu zbulon kush po kujdeset për të (FOOT LAJM) Jonida Shehu rezultoi pozitive me Covid-19 dhe ka nisur izolimin prej tre ditësh. Deri në mbarimin e periudhës së karant
Fiço apelon: Kujdes, po qarkullon mutacioni i ri i COVID-19 Në daljen e sotme të Komitetit Teknik të Ekspertëve, Drejtoresha e ISHP-së, Albana Fico bëri një bilanc të situatës në v