999 rezultate për

kufoma

Babai gjen për të 12-in vit radhazi emrin e djalit të ndjerë në listën e votimit: Turp! Mos luani me kufoma Një rast i çuditshëm ka ndodhur gjatë procesit të zgjedhjeve sot në Komunën e Prishtinës, ku një i moshuar ka dalë i mër
Ngrohja globale nxjerr sekretet e errëta të Everestit, sa kufoma alpinistësh mban fshehur ai mal Jo të gjithë ata që e kanë provuar ja kanë arritur qëllimin për t'u ngjitur në malin Everest. Rreth 4.800 alpinistë k
Ngjarja makabre që tronditi Shkodrën, si i vranë në kufi dy të rinjtë dhe jua shëtitën kufomat nëpër qytet (FOTO LAJM) 24 gushti i vitit 1989 ka shënuar një ngjarje makabre, që ka tronditur atë kohë, gjithë Shkodrën me rrethina. Dy te rinj
Detaje të reja nga kufoma e gjetur sot në Durrës Ditën e sotme, u raportua se një peshkarexhë ka gjetur një trup të pajetë 4 milje larg Durrësit. Sipas asaj cka u rapor
E FRIKSHME/ Meksikë, gjenden 21 kufoma në oborrin e një shtëpie Në oborrin e një shtëpie në rajonin Jalisca, në perëndim të Meksikës janë gjetur më shumë se 21 kufoma, raporton Anadolu
Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi Një trup i pajetë që i përket një burri rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar, u gjet mëngjesin e sotëm jashtë kasolles k
Londër, kufoma e një personi rrëzohet nga avioni (FOTO LAJM) Kufoma e një personi u rrëzua nga një avion i Kenya Airëays, në kopshtin e një shtëpie në Londër. Trupi i pajetë dysh
Lufta e bandave mbush morgun, publikohen pamje të rënda (FOTO LAJM) Me dhjetëra kufoma shihen të hedhura nëpër dyshemetë e morgut të Tihuanës, në Meksikë. Luftërat e karteleve të drogës
Gjenden tre kufoma në Gjermani Policia e Gjermanisë është duke hetuar vdekjen e tre personave të cilët janë gjetur pa shenja jete në një hotel rural.
Rrëfimi i veteranit që i mbijetoi masakrës të Lybeniqit: Serbët i morën kufomat Miftar Ukshini është një ish pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në zonën Operative të Dukagjinit, i cili i
Basha mbyll protestën me një paralajmërim: Më 16 mars është finalja, largohet kufoma politike Pas protestës Lulzim Basha ka folur para militantëve në selinë e Partisë Demokratike. A u shpreh se sot e kemi dërguar p
Kufoma dhe njerëz të plagosur, pamjet e tmerrshme nga aksidenti në Maqedoni (VIDEO) Një autobus ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Tetovë. Paraprakisht raportohet
BBC bën zbulimin e frikshëm: Kufoma e Millosheviçit u kthye pa tru, kush e mori? Askush nuk e di se ku ka mbetur truri i diktatorit serb pasi vdiq më 2006 nga sulmi në zemër në një qeli në Hagë. Gazeta
Haradinaj ia kujton BE-së: Akoma marrim kufoma nga Serbia Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka asnjë koment në lidhje me qëndrimet e Bashkimit Evropian sa i përket kë
Vrau 20 femra dhe bëri seks me kufomat, gruaja ishte ajo që ja çonte në shtëpi Një burrë ka rrëfyer se ka vrarë 20 gra, pjesët e trupit të së cilave ua ka dhënë për ushqim kafshëve, pasi ato ishin jo
Zbulohet kufoma e shqiptarit në Spanjë, detaji i errët për bashkëjetuesen e tij Një shtetas shqiptar është gjetur i varrosur nga autoritetet spanjolle. Kufoma u gjet në një depo industriale të brak
Pas traumave shërohet veterani amerikan që mblidhte kufomat në Kosovë (FOTO LAJM) Fabian Robelledo një emigrant meksikan që kishte shërbyer për forcat e armatosura të Shteteve të Bashkuara të Amerikës g
Momenti shokues, kufoma përfundon në pishinë (VIDEO) Kamerat kanë regjistruar momentin tronditës kur trupi i një të vdekur hidhet në një pishinë gjatë një funerali. Kufom
Kina përpunon kufomat dhe i shet në Afrikë! Shakaja që tronditi Pekinin (FOTO LAJM) Kina detyrohet të mohojë akuzat se është duke marinuar kufomat e njerëzve, konservuar ato dhe shitur në supermarketet af
Horror në Divjakë, kufomat nxirren jashtë varrezave Një rast i padëgjuar ka ndodhur në Divjakë, fshati Bishcukas, ku kafkat e të vdekurve po nxirren jashtë varreve…nga kafs