999 rezultate për

kthella

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo
I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S’mbaj njeri me sufllaqe Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë ësht
Lidhje me autorin e atentatit ndaj Ndojt, shoqërohet në polici Kejvina Kthella Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Kejvina Kthella maskohet si Tayna për Halloween dhe duket identik si reperja (FOTO LAJM) Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to is
U kapën me duar, "molla" e sherrit me Kejvinës dhe Einxhel ishte një djalë Moderatorja Einxhel Shkira njihet për personalitetin shpërthyes dhe për përgjigjet e drejtpërdrejta. Së fundmi ajo ë
"Isha një kundër dy", zbulohet si ndodhi sherri mes Einxhel Shkiras dhe Kejvina Kthellës Në orët e para të mëngjesit të sotëm dy modelet Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi janë konfliktuar fizikisht me modera
Shpërthen Kejvina Kthella: Më lini rehat (FOTO LAJM) Kejvina Kthella, bukuroshja shqiptare që di shumë sekrete se si të tërheqi vëmëndjen. Shumë aktive në rrjetet sociale
Single apo në një lidhje? Kejvina Kthella e thotë troç Kejvina Kthella është padyshim një ndër modelet më të kërkuara në Shqipëri. E njohur masivisht pasi mori pjesë në emi
“Njëri më simpatik se tjetri”: Kejvina prezanton familjen e saj dhe do mbeteni pa fjalë (FOTO LAJM) Që në daljen e saj të parë publike Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e mediave dhe të publikut. Mjaft seksi dhe tërhe
Vetëm Zoti dhe 3 milion shqiptarë të gjykojnë! Çfarë e acaroi Kejvinën? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale. Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete socia
Kejvina Kthella vetëm në të brendshme, shkëlqen pa make-up (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Dështoi në Itali, Kejvina Kthella rikthehet në "Xing"?! (VIDEO) Kejvina Kthella e njohur ndryshe si velina karizmatike e "xing-ut" mesa duket do të rrikthehet këtë të shtunë sërisht në
Kejvina "tërbon" ndjekësit nga pasqyra (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentura të Shoëbizit shqiptar. Modelja shpesh herë publikon foto joshëse du
Kejvina Kthella së shpejti nënë (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Ajo u bë e famshe pas daljes së saj në emisi
Kejvina Kthella kthehet në Shqpëri, takon miken e saj më të mirë (FOTO+VIDEO) Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella janë dy nga personazhet e Showbizit shqiptar që gjithmonë kanë ditur të tërheqin vëme
Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të
Ermali i publikon foton intime të Kejvinës me Ronaldon (FOTO LAJM) Komediani Ermal Mamaqi shpesh publikon fotomontazhe si për të apo miqtë e tij të realizuara nga faqe të ndryshme në rrje
Rrezikoi jetë njerëzish, Kejvina Kthella rrezikon burgun (VIDEO) Kejvina Kthella, velina e Xing me Ermalin është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në Shqipëri. Nga një mode
Çfarë?! Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella qenkan kushërira (FOTO LAJM) Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy prej femrave më të njohura e më të komentuara të shoëbizit shqiptar,