999 rezultate për

ksamil

Lirimi i hapësirave publike, procedohet nën/kryetari i bashkisë Sarandë Policia ka vijuar operacionin për lirimin e hapësirave publike të zaptuara nga plazhe jo publike. Operacion ishte sh
Policia përplaset me pronarët në Ksamil, lirohen hapësira për plazhe publike (VIDEO) Policia e Sarandës ka ndërhyrë në zonën e plazhit duke kthyer ne publike një pjesë të mirë të hapësirës për pushuesit.
IKMT prish lokalin në Ksamil, banorët sulmojnë inspektorët dhe mjetet Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ditën e sotme në Ksamil ka zbarkuar për të prishur një objekt që funksi
E humbët Xhihanin në Kosovë, aktorja e famshme turke ndodhet në Ksamil (FOTO LAJM) Aktorët turk kanë vjedhur zemrat e ccdo shqiptari falë serialeve të njëpasjnjëshme të publikuara në vendin tonë. Afek
Shqiptarët në protestë, Rama me helikopter drejt Jugut Në një kohë kur qytetarët shqiptarë protestojnë sot në ora 20.00 poshtë zyrës së tij në Tiranë, kryeministri Edi Rama do
Plazhi i Ksamilit ndër më të bukurit në Evropë (FOTO LAJM) Bregdeti i jugut të Shqipërisë njihet për plazhet e bukura dhe atraktive. Në një listë të fundit të destinacioneve më të
Rikja nuk pyet për temperaturat e ulëta, shkund Instagramin me fotot në Ksamil Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Por kjo hist
Ky është fshati shqiptar, ndër 10 destinacionet më të mira për t'u vizituar (FOTO LAJM) "Booking" njihet për si një portal ku publikohen vendet më të bukura për tu vizituar. Së funmdi ky portal ka zbuluar
Deklarata "bombë" e Kotzias, a preken ishujt e Ksamilit nga zgjerimi grek Nikos Kotzias, i dorëhequr pak ditë më parë nga posti i ministrit të jashtëm në Greqi, ka dorëzuar sot detyrën te kryemi
Një person gjendet i varur në Ksamil, dyshimet e para Një person është gjendur i varur në një pemë pranë plazhit të pasqyrave në Ksamil. Sipas raportimeve paraprake, mendo
Zhduket pa gjurmë 29-vjeçari në Ksamil: Po iki të mbytem në det! Një i ri në Sarandë rezulton i zhdukur prej më shumë se 24 orësh. I riu i identifikuar si Blerim Dule, 29-vjeç është
Gjendet një delfin i ngordhur në brigjet e Ksamilit Një delfin është gjetur i ngordhur ditën e sotme në brigjet e Ksamilit. Kanë qenë pushuesit që e kanë gjetur gjitarin
Përplasi për vdekje turisten italiane në Ksamil, arrestohet 52 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Ksamil, ku humbi jetën një shtetase italiane. Aksidenti ndodhi në
EMRI/ Kush është italiania që u përplas për vdekje në Ksamil Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Ksamil, ku humbi jetën një shtetase italiane. Aksidenti ndodhi në ak
DETAJET/ Një parakalim i gabuar i mori jetën italianes në Ksamil (FOTO LAJM) Një parakalim i gabuar prej mjetit "Ford" me targa AA 609 UD ka qenë shkaku i aksidentit tragjik në Kanalin e Çukës, në
Vajza 5 vjeçare shpëtohet nga mbytja në Ksamil Një vajzë vetëm 5 vjec banuese në Tiranë, ka rrezikuar që të mbytet ditën e sotme në Ksamil. Vajza ishte me pushime m
Kushte skandaloze, mbyllen dy restorante në Vlorë e Ksamil AKU siguron se është në çdo kohë në aksion për identifikimin, kontrollin, evidentimin, dënimin dhe ndalimin e çdo veprim
Shkon për pushime në Ksamil, thyen shtyllën kurrizore (FOTO LAJM) Një pushues nga Burreli ka pësuar një dëmtim të rëndë teksa po lahej në bregdetin e Ksamilit. Një zhytje e gabuar në
Tatimet mbyllin 4 hotele në Sarandë e Ksamil Drejtoria e Hetimit Tatimor Rajoni Jugor ka intensifikuar kontrollet në zonat bregdetare, me qëllim reduktimin e informa
Pas koncertit, Venera Lumani shfaqet me stil në ishullin e bukur të Ksamilit (FOTO LAJM) Venera Lumani është një nga këngëtaret më zërin më të veçantë. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë e famshme në t