999 rezultate për

kryeziu

Ismet Kryeziu kërkon arrestimin e hoxhë Bedri Bytyqit Drejtori i Institutit Demokratik Ismet Kryeziu, konsideron se imami, Bedri Bytyqi, është dashur të arrestohet nga organe
Erzen Kryeziu nuk ia del dot, Vushtrria në zi Një lajm i trishtueshëm dhe shumë i pikëllueshëm për mbarë qytetarët e Vushtrrisë vjen nga Turqia. Sipas shumë njofti
Shanset e Kosovës për “Euro 2020” Ylli i Kosovës, Hekuran Kryeziu, flet për gjasat e Kosovës për ta arritur Kampionatin Evropian. Ndërkombëtarizimi i f
Rasti i Shpend Maxhunit të mos kalojë në heshtje Analisti, Ismet Kryeziu, ka përmendur disa nga ngjarjet aktuale në që po ndodhin në Kosovë. Ndër të tjera ka bërë thirrj
Vizat mund të mos hiqen në janarin e ardhshëm Kosova është në pritje të vendimit të Bashkimit Evropian për liberalizimin e vizave. Pritjet janë që BE-ja të marrë një
Veterani e thotë hapur: Dikush keqpërdori paratë për shërimin tim (VIDEO) Dyzetedy mijë euro i kishte ndarë Qeveria e Kosovës që Florim Kryeziu nga Prizreni të shkojë në Gjermani e të ndërrojë p
Kryeziu le LDK-në në baltë, thotë se Rogova do ta nderonte Demaçin Të shtunën kur u varros veprimtari Adem Demaçi, kryetemë ishte bojkoti që Lidhja Demokratike i bëri ceremonisë mortore.
Klubi Zurich i "pushtuar" nga futbollistët shqiptarë Shqiptarët çdo ditë e më shumë po vërtetojnë se e kanë në "gjak" futbollin. Por shpesh herë nuk i gjejnë kushtet e n
Plas skandali/ Zyrtarët e VV-së afera të stilit "Pronto" Nexhat Kryeziu dhe Liridon Latifi, kanë planifikuar dhe zbatuar një skemë të prishjes së një konkursi për dhënien me qir
Dy shqiptarë fitojnë Kupën e Zvicrës me Zurich Kupën e Zvicrës për këtë sezon e ka fituar Zurichu, që në ndeshjen finalen ka mundur Young Boysin me rezultat 2:1. Pë
Thaçi dekoron hartuesit e Kushtetutës së Kosovës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në dhjetëvjetorin e miratimit të Kushtetutës së Kosovës i ka dekoruar hartuesit e sa
Kur Adem Grabovci vendoste natën për njerëzit e bordeve Një nga bisedat telefonike të përgjuara të Adem Grabovcit shpalosë mënyrën më të errët se kush duhet të jenë anëtarët e
Kryeziu thotë se nuk është gënjeshtar, ofendon rëndë Serbedzijasin Regjisori kosovar Luan Kryeziu i është përgjigjur aktorit serb, Rade Serbedzija, për deklaratat e këtij të fundit se Kry
Kandidati i LDK-së hedh në gjyq PDK-në Kandidati për kryetar të Dragashit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Selim Kryeziu e ka paralajmëruar PDK-në se do ta de
AAK-ja udhëheq në Rahovec, ja cila parti është e dyta Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Rahovecit. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se
Raporti: Kryezinjtë patriotë, mbajtën Enver Hoxhën me para në Paris Nga ERALD KAPRI Lëvizja çlirimtare e Gani Kryeziut dhe vëllezërve të tij në Luftën e Dytë Botërore në Shqipër
Mustafa i kundërpërgjigjet Kryeziut për votat e pavlefshme Ish deputeti i LDK-së përmes një letre të hapur i ka kërkuar llogari drejtorit të Institutit Demokratik të Kosovës, Isme
Gëzim Kryeziu jep dorëheqjen nga LDK Anëtari i Kryesisë së LDK -së në Suharekë, dhe kryetari i nëndegës më të madhe në qytet si dhe asambleisti i tanishëm i
Ndryshon rezultati, dramatike renditja e partive në Kosovë Demokracia në Veprim ka publikuar sëfundmi rezultatet paraprake nga 87 për qind të fletëve të votimit. Sipas këtyre
Eva Murati dhe Klea Huta rivale në aktrim (FOTO LAJM) Eva Murati dhe Klea Huta janë dy aktoret protagoniste që janë përzgjedhur për të luajtur në serialin e ri televiziv “Kan