999 rezultate për

kryetari

OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Zhdukja e nënkryetarit të organizatës "Agimi i Artë", mediat greke: Po kërkohet në Shqipëri Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka reaguar për zhdukjen e Christos Pappas, nënëkryetarit të organizatës krimi
Mbyllet i gjithë institucioni, kryetari i Bashkisë infektohet me COVID-19 Kryetari i Bashkisë së Dropullit, Dhimitër Toli është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë kryebashkiaku në
Ndërron jetë kryetari i Samsung Electronics, Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee, kryetari i Samsung Electronics, i cili shndërroi prodhuesin e vogël të televizionit në një gjigant global t
Man.United i zhytur në borxhe, nënkryetari bën thirrje për kujdes Nënkryetari ekzekutiv i Manchester Unitedit Ed Woodward, ka thënë se klubi duhet të "menaxhojë me kujdes burimet financi
Humb jetën ish-kryetari i njohur i demokratëve, një nga themeluesit e PD-së Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Vlorë, Genc Deromemaj ka dhënë sot një lajm të trishtë. Ai bëri me dije se so
Arrestohet kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Pejë, është arrestuar kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova. Rugova është
Nënkryetari i UÇK-së shpërthen në Hagë: Faqezitë tanë deputetë na kanë sjellë këtu Nënkryetari i veteranëve, Nasim Haradinaj para gjyqtarit të procedurës paraprake ka thënë se mandati i Tribualit Special
Veliaj akuza Bashës: Ka përfituar 4 shtëpi në kohë tërmeti! Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përfituar 4 s
Aksident tragjik, përplaset për vdekje babai i ish-kryetarit të komunës Një 62 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në një aksident automobilistik në Peqin. Ngjarja ka ndodhur në vendin e n
Ndërron jetë Vaid Saiti, ish-kryetari i komunës së Likovës Ka ndërruar jetë ditën e sotme Vaid Saiti, drejtor i NJP “Pyjet e Maqedonisë” në Kumanovë. Vaid Saiti është nga fshati O
Zbulohet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, kush i "cakton" fituesit Eshte zbardhur formula e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së p
Koronavirusi i merr jetën ish-kryetarit të bashkisë së Përmetit Shënohet viktima e parë e pandemisë në Përmet. Ish kryebashkiaku i parë gjatë viteve 1992-1996 Dhimitër Nasi, i shtruar
Zaev-Ahmeti: Baza të mira drejt qeverisë së re Pas marrjes së mandatit, kreu socialdemokrat Zaev pati takim tre-orësh me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti, në të cilin morë
Ish-kryetari apel KFOR-it: Xhandarët serbë po lëvizin në territorin e Kosovës Ish-kryetari i Komunës së Kamenicës, Shaip Surdulli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka reaguar pas r
Dënohet me tre vjet e gjysmë burg ish-kryetari i Gjykatës Penale, Vlladimir Pançevski Ish kryetari i Gjykatës Penale, Vlladimir Pançevski është dënuar me tre vjet e gjysmë burg. Vendimi u bë i ditur mbrë
Vdes nga COVID-19 vëllai i Kryetarit të Rahovecit Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19. Anëtari i AAK’së, Muharre
Çfarë po ndodh? Ndërkombëtarët i shkojnë Bashës në zyrë Një takim i papritur dhe i pa lajëmruar po ndodh tek selia blu. Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së,
Infektohet me koronavirus kryetari i Drenasit Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci është infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar vet Lladrovci me anë të një
Kallëzohet penalisht ish-kryetarit të FFM-së, dyshohet se shpërdori 2.4 milion euro Policia Financiare e Maqedonisë së Veriut ka dorëzuar kallëzim penal kundër 11 personave fizik dhe 14 juridik për shpërd