999 rezultate për

kryeministrit

Një grua, kush është emri i lakuar për postin e kryeministrit në Greqi Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka propozuar emrin e një gjyqtareje si presidente e ardhshme. “Demokracia është
Rama shkrin së qeshuri me batuta diplomatët: Nuk e di ku e kam gotën! (VIDEO) Gjatë një fjalimi përpara diplomatëve të huaj dhe përfaqësuesve nga Shqipëria në Vjenë, kryeministri Rama nuk ka lënë më
Opozita e gatshme për zgjidhjen e krizës, Basha i përgjigjet kryeministrit Kreu i opozitës, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat theksoi se problemi në Shqipëri nuk është sistemi zgjedhor.
Takimi Kurti-Thaçi, çfarë ndodhi me mandatin e kryeministrit Ditën e sotme Presidenti Hashim Thaçi është takuar me kreun te Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Kurti pas këtij ta
Ali Ahmeti festoi ditëlindjen dhe rrëzimin e kryeministrit të 6 Nuk dihet më nëse janë koicidenca por një gjë botërisht dihet.Ali Ahmeti e përcolli edhe një kryeministër. Të gjashtin m
Drejtuesi i VV tregon lojën që po luan LDK për marrjen e kryeministrit Bojken Abazi, drejtues i vetëvendosjes në Tiranë, deklaroi të enjten në emisionin OPEN në Top Channel se LDK synon të ma
Të dy të veshur me pizhame, Armina Mevlani pozon krah Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani është në një lidhje prej disa vitesh me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në
I fundit Fidel Castro, pas 40 viteve vjen një kryeministër në Kubë Manuel Marrero Cruz është emëruar kryeministër i Kubës, duke marrë një post politik që ishte shfuqizuar më shumë se katë
Julian Deda-mesazh kryeministrit: Edo, nuk i ha njeri këto lot krokodili Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, komenton vazhdimisht ngjarjet më të rëndësishme politiuke në vend. Kjo për fa
Këshilltari i Haradinajt i numëron kryeministrit krimet serbe: Edi Rama, vafsh në ferr! Ardhja e Presidentit Serb nw Tiranw ka shkaktuar kritika tw mwdha ndaj Ramws e qeverisw shqiptare. Këshilltari politi
Hajdari-Ramës: Tërhiqu nga paketa, nuk jemi këtu të dëgjojmë hallet e familjes tënde Rudina Hajdari ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama pas ironisë së këtij të fundit në sallën e Parlamentit. Hajdari
Sherri me familjen e ish-gruas, si u plagos këshilltari i zv.kryeministrit Anëtari i Nismës, Luan Maloku, u plagos dje rreth orës 17:00 para shtëpisë së tij në lagjen Veterenik në Prishtinë. Ngja
"Erion Braçe bibilushi", tifozët e Tiranës shpërthejnë në kore ndaj zv/kryeministrit (VIDEO) Tifozët e ekipit të Tiranës kanë shpërthyer ndaj zëvendëskryeministrit, Erion Braçe, të cilin e kanë quajtur "biblush".
Bushati "shuplakë" Ramës: S’mund të fajësojmë BE-në për ato që nuk kemi bërë vetë… Nga Serbia, ku ishte pjesëmarrës në një forum për forcimin e marrëdhënieve të vendeve të Ballkanit Perëndimor me Bashkim
Nga sot Presidentit e Kryeministrit iu ulet paga Nga dita e sotme ka filluar zbatimi i ligjit të ri për paga në sektorin publik, me këtë të fundit, edhe Presidentit, Kry
CNN: Nusja e ardhshme e djalit të Ramës humbi jetën nga tërmeti (FOTO LAJM) Gregor Rama dy ditë më parë kishte postuar një story në Instagram në të cilën shkruante se ‘mes shumë viktimave të kësa
Zbulohet emri e fotot, kjo është mikesha e Greg Ramës që u gjet nën rrënoja (FOTO LAJM) Shipëria është në zi! Mbi 27 shtetas kanë humbur jetën nga tërmeti i frikshëm që ra në Durrës. Ndër viktima është ed
Pas sherrit të bujshëm me Shkëlzen Berishën, Rezarta Shkurta puth dhe përqafon Arminën (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë konfliktin që nisin në rrjetet sociale mes Shkëlzen Berishës dhe Rezarta Shkurtës. Gjithçka nis
As 15 përqind pjesmarrje, socialistët e Shkodrës i japin shuplakë Ramës Ditën e sotme Partia Socialiste zhvilloi zgjedhjet për delegatët në Shkodër ku qendrat e votimit u hapën në orën 08:00 t
Familja e Kacifas letër kryeministrit grek: Të zbardhet e vërteta Njw vit mw parw nw Bularat u vra nga RENEA Katsifas. Prindërit e Konstantinos Katsifas, i kanw shkruar kryeministrit