999 rezultate për

kryeministrin

Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Rudina Xhunga rrëfen takimin e fundit me Aneta Ramën, çfarë i tha ajo për kryeministrin Nga Rudina Xhunga Unë e kam takuar vonë teta Netën, në makinën e Edi Ramës, atëherë ministër Kulture. Zbriti n
Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen ng
Haradinaj paralajmëron prishjen e koalicionit, i pakënaqur me Kryeministrin Hoti Ish-kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar prishjen e kolaicionit qeverisës sepse është i pakënaqur
Negociatat për Kryeministrin shqiptar: Ahmeti fton ASH-AAA dhe Lëvizjen Besa (VIDEO) A do të bëhet tryeza shqiptare? Kryetari i Bdi-së Ali Ahmeti në një emision televiziv ka kërkuar nga partitë shqiptar
E çuditshme, pak e dinë këtë detaj për kryeministrin Edi Rama Pak e dinë, por në fakt kryeministri i vendit Edi Rama nuk ka një patentë. Ai vetë ka deklaruar se nuk ka marrë lejen
Rama u tha t'a marrin me qetësi, PD hap arkivën dhe "kërcënon" kryeministrin (FOTO LAJM) Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili iu drejtua PD-s
KOMENT/ Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e kanë në dorë votën për Kryeministrin shqiptar Opinion nga Ramiz Lladrovci Dita e zgjedhjeve po afron, gjithsesi, po afron edhe fitorja e shqiptarëve. Më s
Takimi i paplanifikuar i kryeministrit të Kosovës, Hoti i shkon Berishës në zyrë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kishte paralajmëruar një takim me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit Gra
Ahmeti: Sot kryeministrin nesër kryetarin e shtetit Me mesazh për unifikim nga Ura e Gurit në Shkup e cila njëherësh paraqet edhe simbol të lidhshmërisë së anës së shqiptar
Analisti: Nëse konfirmohet aktakuza ndaj Thaçit, PDK merr presidentin ndërsa LDK mban kryeministrin Analisti politik, Imer Mushkolaj, thotë se PDK-ja mund të jetë pjesë e një qeverie me bazë më të gjerë ndërsa Vetëvendos
Këshilltari i Kurtit sulmon Ramën: Nuk përtoi të niset për Thaçin Këshilltari i ish’kryeministrit, Albin Kurtit, Elvis Hoxha ka deklaruar se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po vizito
Naser Ziberi, kandidati i vetëm potencial për kryeministrin shqiptar? Janë lakuar disa emra deri tani, si kandidatë potencialë për pozitën e Kryeministrit shqiptar. Por mësohet se kandida
"Unë besoj", rinia e Shkupit mbështet Ali Ahmetin për kryeministrin e parë shqiptar Pas fushatës Pse Jo, rinia e Shkupit beson në kryeministrin e parë shqiptar ide të Ali Ahmetit, shkruan TS. “Unë beso
Pati kontakt me kryeministrin e Kroacisë, Djokovic pozitiv me Covid-19 Tenisti i njohur, Novak Djokovic së bashku me gruan e tij ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Testin çift
Ahmeti: Rrugëtimin tonë e kemi nisur në vitin 2001, koha për Kryeministër shqiptar (VIDEO) Ali Ahmeti përmes facebook ka shpërndarë një spot publicitar ku bën thirrje që populli të votojë për herë të parë një Kr
Budina: Edi Rama do të shihemi në gjyq, unë as se dija se jam me COVID-19 Regjisori Robert Budina reagoi ashpër pasi kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ai dhe i vëllai Edmond Budina janë të in
BDI: Të përzgjedhim kryeministrin shqiptar Fisnike Bekteshi Shaqiri, kandidate për deputete në zonën 6 ka mbajtur sot fjalën e saj në lidhje me zgjedhjet. Ajo k
Ali Ahmeti 11 vite më parë: Ftoj partitë shqiptare ta realizojmë kryeministrin shqiptar (VIDEO) Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në vitin 2009 në Kongresin e dytë zgjedhor të BDI-së në Shkup p
Osmani: Është koha për kryeministrin e parë shqiptar në Maqedoninë e Veriut Bujar Osmani, zv. kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut në një intervistë për “ABC News” foli për deklarata