999 rezultate për

kryeministri

Koronavirusi, kryeministri i Italisë: Mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka paralajmwruar se ndeshjet e javws sw ardhshme nw Serie A mund tw shtyhen tw g
Arrin në 79 numri i të infektuarëve me koronavirus në Itali, Lombardia dhe Veneto të gjunjëzuara Bilanci i siguruar nga mbrojtja civile flet në Itali për 79 të infektuar (përfshirë dy viktima dhe një të shëruar) në Lo
"Taksa nuk duhet hequr", zv/kryeministri i Kosovës qëllohet me vezë (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, është goditur me vezë afër objektit të Qeverisë së Kosovës.
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e
Durrsakët i përvishen keq Ramës, kryeministri detyrohet të largohet (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama vizitoi qytetin bregdetar të Durrësit. Ky takim zhvillohet për të inspektuar nga afër
Epike! Majlinda Bregu i zë karrigen kryeministrit Rama: Nuk e kam zakon (VIDEO) Ish-ministrja dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu është distancuar përfundimisht nga partia Demokratike. "Mendjet
Kurti merr letër urimi nga Kryeministri i Letonisë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar telegram urimi, nga Kryeministri i Republikës së Letonisë,
I ndërprenë fjalën Ramës, kush janë dy studentët që u nxorrën jashtë dhe u shoqëruan në polici Një incident i ndodhi kryeministrit Edi Rama gjatë një takimi me studentët e mjekësisë. Dy të rinjtë që i ndërprenë
PAMJET/ Studenti i mjekësisë që i ngriti zërin Ramës nxirret me dhunë nga garda (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot ka marrë pjesë në një takim me studentë të mjekësisë, dhe gjatë takimit është hasur me një sit
Biznesmeni gjerman: Ja çfarë po na shpjegonte kryeministri i Shqipërisë Kryeministri Edi Rama takoi gjatë vizitës së tij në Mynih të Gjermanisë në kuadër të Konferencës së Sigurisë edhe themel
Kosova feston 12 vite pavarësi, urimi i kryeministrit Rama (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në orët e para të mëngjesit, ka uruar qytetarët dhe shtetin e Kosovës për 12 vjetori
Erdogan i dhuron Ramës avion, kryeministri shqiptar në Mynih me Airbus VIP (FOTO LAJM) Qeveria e kryeministrit Edi Rama mori një avion VIP të modelit Airbus 319-100, i cili më parë i është përdorur nga qever
Kundërshtar apo idhull? Lulzim Basha kopjon Ramën (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha duket mjaft e komplikuar. Ndërkohë që kriza p
Zbutet Albin Kurti, bën veprimin që kishte refuzuar prej vitesh Zëvendëskryeministri Haki Abazi ka bërë publike aktivitetet që do të mbahen ditën e Pavarësisë së Kosovës, ku spikat fak
Makina shpërtheu në flakë para Kryeministrisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Një makinë ka shpërthyer në flakë pak momente më parë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë. Teksa makina digj
Përfshihet nga flakët makina përballë kryeministrisë, zjarrëfiksja nuk duket Një makinë ka shpërthyer në flakë pak momente më parë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë. Teksa makina digj
"Jeni esëll? Pusho! S'ju vjen turp?", si i drejtohet mediave kryeministri që "duam" (VIDEO) I ftuar në Opinion, mbrëmjen e djeshme Rama u pyet për lirimin e Lulzim Berishës, i cili është në listën e OFL-së, teksa
Pse lëviz Rama me makinë të blinduar?! Si përgjigjet kryeministri Kryeministri Edi Rama, i ftuar në “Opinion”, e ka nisur emisionin me një koment për makinën me të cilën po qarkullon di
Rama e pranon live: Vuaj nga ky problem shëndetësor! Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme është I ftuar në “Opinion” ku po flet në lidhje me zhvillimet e fundit politike
Rama i shkon në emision Blendi Fevziut dhe e kërcënon: Duhet të nisë hetim! Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme është i ftuar në “Opinion” ku po flitet për zhvillimet e fundit politike në vend.