999 rezultate për

kryemadhi

Kryemadhi ironizon fëmijët e politikanëve të Rilindjes: E kanë për turp të punojnë! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një bashkëbisedim me votues për herë të parë, i ka bërë thirrje të rinjve që të
Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do të digjesh në tiganin e shqiptarëve "Në këtë pikë i dashur ne socialistët dhe ju demokratët kemi të njëjtin hall me këta të tiganit. Këtu na bashkon halli.
Kryemadhi: Rama do të grabisë Kushtetutën, por Iliri nuk e lejon "Si nuk u ngop ky, detin po, pronat po, çdo gjë. Rama do të grabisë Kushtetutën, por Ilir Meta si president nuk e lejon.
Rama u përgjigjet shqiptarëve të zhgënjyer nga qeverisja: Më mirë unë sesa Kryemadhi! "Imagjinoni që Shqipëria të mbetet në dorën të Lulzim Bashës, Kryemadhit, Metës e Berishës, pasi ata janë bashkë..."
Kryemadhi i del në krah Metës: Rama është në panik Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi komentoi debatin mes Presidenti Meta dhe kryeministrit Rama. Ajo tha se sulmet e
Meta nuk pajtohet me Kryemadhin: Jam kundër atyre që bëjnë thirrje mos të mbahen maskat Presidenti Ilir Meta gjatë një konference për shtyp u shpreh se qytetarët duhet të jenë të kujdeshëm dhe të respektojnë
Kryemadhi u "qa" te naftëtaret se ka portofolin bosh, grevistja: Me kë tallet ajo?! (VIDEO) Teksa vijon grava e urisë së naftëtarëve të Uzinës së Ballshit, kryeministri Rama bëri thirrje që të heqin dorë nga grev
Kryemadhi: Ilir Meta nuk gënjen kur thotë se do më shumë Margaritën se mua Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, thotë se veprimet dhe sjelljet e Ilir Metës si president
Nuk ka lidhje me shëndetin? Kryemadhi: Arsyeja e vërtetë pse vendosi maskat me detyrim "A e dini ju pse ka vendosur maska ai? Sepse të njëjtët njerëz i çon në takime edhe në Tiranë, edhe në Durrës dhe u vë m
Kryemadhi zbulon kush do të zëvendësojë Ramën në krye të PS-së Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Aktualitet” në Fax News u pyet nga
Kryemadhi del jashtë çdo parashikimi, kërcënon me thyerje hundësh Edi Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë nga Durrësi, e cila me siguri do të mbahet mend gjatë.
"Margaritën e dua më shumë se Monikën", Kryemadhi komenton deklaratën e Metës Monika Kryemadhi ka komentuar deklaratën e presidentit Meta se, "dua më shumë Margaritën se Monikën". "Nuk dua të kom
Kryemadhi nuk i bindet urdhërit të Ramës: Unë nuk mbaj maskë! Me vendim qeverie, nga dita e enjte, cdo shtetas në ambientet publike duhet të mbajë maskë ose do të gjobitet. Pas sh
Gjobë për maskë, tallet Kryemadhi: Do e "hajë" Meta! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin "Kjo Javë" në News24 ka folur për vendimin më të fundit të kryemi
Ajo apo Basha, kush do të jetë kryeministër nëse opozita fiton zgjedhjet? Përgjigjet Kryemadhi Kryetarja e LSI-së Monika Krymadhi deklaroi se i qëndron marrëveshjes me Lulzim Bashën. Në emisionin “Kjo Javë” në N
Kryemadhi zbulon pse u zhduk për tre javë: Bëra një operacion! Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka komentuar vendimin e fundit të qeverisë për mbajtjen e maskave me detyrim në cfar
Pas Metës, Kryemadhi i përvishet Ramës: Sa herë më ke përmendur, Iliri smë ka thënë "të dua" Menjëherë pas deklaratës së Metës si kundërpërgjigje ndaj akuzave të Ramës gjatë Asamblesë së PS, ka reaguar dhe kryetar
Përplasje me Bashën? Kryemadhi: LSI garon e vetme në zgjedhjet e 2021 Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së në mënyrë indirekt u shpreh se LSI mund të garojë e vetme në zgjedhjet e 2021.
Monika Kryemadhi më optimiste se kurrë: Më 25 prill, LSI merr minimumi 40 deputetë! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një intervistë për ‘Ilva Now’, deklaroi se partia e
Briseida Shehaj zyrtarisht pjesë e LSI, Kryemadhi i beson postin e rëndësishëm Ish-drejtoresha e tatimeve, Briseida Shehaj tashmë është pjesë e LSI. Pas kritikave të ashpra të saj ndaj PS, dhe ish