999 rezultate për

krujĂ

Blindohet Fushë-Kruja, policia në kërkim të vrasësve të Shkëlzen Kastratit Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit ka ngritur postblloqe në Fushë-Krujë për të ndaluar personat e shpallur në kërkim.
I dënuar me burg për "trafiqe", kapet i kërkuari nga Kruja Një shtetas, i cili ishte dënuar me 2 vite e 4 muaj burg për trafikim lëndësh narkotike u arrestua sot nga policia. L
"Blindohet" Fushë-Kruja, RENEA kërkon vrasësit e Shkëlzen Kastratit Pista të reja kanë nisur të zbulohen lidhur me atentatin ndaj Kastratit në Fier. Ditën e sotme, Forcat Speciale RENE
Shirat shkaktuan kaos në vend, Rama: Fushë Kruja nuk u përmbyt se investuam Mëngjesin e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar një video ku krahasonte ndryshimi që ka pësuar Fushë Kruja. Rama ë
Kruja vijon të skuqet, sa raste të reja u shënuan në orët e fundit Kruja vijon të mbetet një nga qytetet më të infektuara teksa çdo ditë zbulohen vatra të reja të koronavirusit. Në 24
Kruja vijon të mbetet një vatër e nxehtë, sa persona u infektuan në vetëm 24 orë Gjatë 24 orëve të fundit qyteti i Krujës ka konfirmuar 10 raste të reja nga 34 testime që janë kryer gjithsej. Kjo ë
Kruja vatër e rrezikshme infeksioni, shënohen 8 raste të reja Regjistrohen nëntë raste të reja me koronavirus, në Krujë. Abc New s raporton se rastet e reja janë kontakte të rast
Harta u zgjerua, Kruja një vatër e ndjeshme infeksioni Sërish numër rekord të infektuarish me koronavirus në Shqipëri. Siç njoftoi Ministria e Shëndetësisë, në 24 orët e fundi
Protestuesi akuzon qeverinë: Shiko sa të bukur jeni, shkër*ata, na ka vjedhur orët Në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kanë marrë fjalën edhe personazhe që nuk janë parë ndonjëherë n
Kruja e "skuqur", konfirmohet edhe një rast tjetër pozitiv Një rast i ri me koronavirus është konfirmuar në Krujë këtë të premte. Burime për Abc Neës bëjnë me dije se nga 22 te
Kruja nuk po gjen rehat nga koronavirusi, infektohen edhe 2 persona të tjerë Kruja vijon të mbetet vendi i dytë me numrin më të lartë të të infektuarve nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit
Pacienti nga Fushë-Kruja po kryente terapi te Neurokirurgjisë në QSUT, karantinohen mjekët Ditën e sotme, është konfirmuar me koronavirus një pacient nga Fushë-Kruja, i cili mësohet se po kryente një terapi në s
"Shpërthen" përsëri vatra e koronavirusit në Krujë, infektohet dhe Fushë-Kruja Tr raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit në Krujë. Mësohet se në total, janë kryer 39 te
E lajmëron Rama, kjo është 77 vjeçarja nga Kruja që mposhti me sukses COVID-19 (FOTO LAJM) Gruaja që shihni në foton më lart është 77 vjeçarja nga Kruja e cila ka dalë nga spitali e shëruar nga koronavirusi.
Skuqet përsëri Kruja, konfirmohen 5 raste të reja me koronavirus Pesë raste të reja me koronavirus kanë rezultuar ditën e sotme në Krujë. Mësohet se bëhet fjalë për katër gra dhe një
Kruja me numrin më të lartë të të infektuarve aktivë, si u zgjerua sot harta Ditën e sotme kanë rezultuar pozitive me koronavirus vetëm 6 persona, duke çuar në total numrin e të prekurve në 795.
Dalin statistikat, sa raste të reja me koronavirus u shënuan sot në vedin tonë Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë regjistruar 6 raste të reja me koronavis, shkon kështu në 795 numri i të in
Katër javë në terapi intensive, 70 vjeçari nga Kruja fiton betejën me koronavirusin Një 70 vjeçar nga Kruja, ka fituar betejën me koronavirusin, pasi ka qendruar për katër javë me radhë në reapartin e ter
''Skuqet'' përsëri Kruja, shkon në 726 numri i të prekurve në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 14 raste të reja nga koronavirusi. 9 raste në Krujë, 4 në Tiranë dhe 1 në Sh
Kruja kthehet në vatër rreziku ndërsa Shkodra numëron 100 të infektuar, si u skuq sot harta Ka shkuar në 634 numri i të prekurve me koronavirus në vend, 25 raste te reja. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shë