999 rezultate për

kros

Vllaznia mposht me vështirësi Apoloninë dhe ruan kreun (VIDEO) Vllaznia ka mposhtur minimalisht Apoloninë ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të në Kategorinë Superio
Zhbllokohet super sfida e Superiores, Teuta në avantazh (VIDEO) Teuta ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Tiranës, e vlefshme për javën e dytë në Kategorinë Superiore. Në m
Shënon Kean, PSG zhbllokon sfidën (VIDEO) Është zhbllokuar në pjesën e dytë ndeshja mes Basaksehir dhe PSG. Kanë qenë francezët që kanë gjetur golin në minutën
Kroos zbulon klubin ku dëshiron të pensionohet nga futbolli Mesfushori i Real Madridit, Toni Kros, shprehu hapur dëshirën për të mbyllur karrierën në klubin spanjoll. Në konfere
Blerjet e Chelsea në "aksion" që në ndeshjen miqësore, Werner tund rrjetën (VIDEO) Timo Werner ka shënuar pas katër minutave në debutimin e tij te Chelsea me transferin tjetër të ri Hakim Ziyech duke rea
Do qeshim më pak, komediani i njohur shkodran ndahet nga jeta (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare aktori i njohur i humorit shkodran, Anton Krosaj. Anton Krosaj bëhet me dij
Juventus me mesfushë të frikshme, pas Arthur synohet Kroos Afrimi i Artur nga Barcelona te Juventusi duket se nuk i mjafton Mauricio Sarrit, i cili dëshiron përforcime të tjera te
Vetëm 3 minuta lojë, Barcelona në avantazh (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh përballë Villarreal që në minutën e 3. Një krosim i Jordi Albës bëri që Torres të dër
Duhet të shihet me mikroskop, ky është shahu më i vogël në botë Një skulptor nga Turqia ka punuar tabelën e shahut më të vogël në botë. Fusha ka përmasa 0,89 me 0.89 centimetra. Ne
Zidan e lë jashtë, çfarë tha Kros me Pep Guardiolën në korridor Pas humbjes së Realit të Madridit ndaj Mançester Sitit në “Bernabeu”, një nga temat më të diskutuara ishte mungesa e Ton
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas penalltitë, Chelsea e ka dyfishuar epërsinë kundër Burnley Është Abraham që ka shënuar me kokë pas një krosimi in
Toni Kross shënon supergol nga goditja e këndit në Superkupën e Spanjës (VIDEO) Toni Kroos ka zhbllokuar sfidën në takim midis Real Madridit dhe Valencias në kuadër të gjysëmfinales së Super Kupës së
Skëndërbeu zhbllokon rezultatin ndaj Tiranës (VIDEO) Skëndërbeu ka zhbllokuar rezultatin ndaj Tiranës. Ishte Nazmi Gripshi ai që bëri gjithçka mirë nga krahu i majtë dhe
Dëmtohet ylli i Real Madrid, rrezikon "El Clasico-n" kuadra e Real Madrid fitojë ditën e djeshme ndaj Granadas me rezultatin 4-2. Mirëpo pas asaj fitoreje madrilenët kanë
Greqia tronditet nga tërmeti Një tërmet me madhësi 5 në shkallën Rihter u regjistrua në brigjet e Kretës. Sipas Institutit Gjeodinamik, epiqendra
Bakteret dhe viruset në mikroskop duken si qeniet më të frikshme (FOTO LAJM) U fol për një gjallesë e cila sipas disa informacioneve të fundit janë lënë në Hënë në momentin kur astronautët amerikan
Kjo video ka zbuluar atë që ndodh me fytyrën tonë teksa flemë (VIDEO) Një video do iu lënë gojë-hapur ka zbuluar realitetin e zymtë të asaj që ndodh ndërsa jeni duke fjetur. Klipi tregon
Ronaldo ndëshkon përsëri gjahun e preferuar, Ajax (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë në avantazh përballë Ajax në "Alliaz Stadium". Është I përhershmi C,Ronaldo ai që ka
Capello: Cancelo ka probleme me krosimet Fabio Capelo ka analizuar nga ndeshjen Ajax-juventus. Italiani ka folur me fjalë jo të mira për Joao Cancelon, i cil
Italia zhbllokon rezultatin përballë Liechtensteinit (VIDEO) Sfide mes Italisë dhe Liechtensteinit është zhbllokuar që në minutat e para. Janë vendasit ato që shënuan të parët n