999 rezultate për

kroos

Kroos tek United për të plotësuar ëndrrën e Perezit Reali nuk kanë hequr dorë nga interesimi i tyre për De Gean, pasi që dështuan të nënshkruanin në vitin 2015. Por tani
Reali në delir, kthehen në stërvitje Kroos dhe Modriç Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane kanë marr lajme të mira gjatë ditës së sotme. Mesfushorët kryesor të skuadrës,
U lumturuan me dëmtimin e Neymarit, tani Reali duhet t'i bëjë llogaritë pa Kroos dhe Modriç Luka Modricit dhe Toni Kroosit nuk ishin të pranishëm në qendrën stërvitore Valdebebas madrilenë u stervitën para ndeshj
Sammer i bie pishmanit: Largimi i Kroosit ishte gabim i madh Largim i Toni Kroos ishte gabim. Kështu është shprehur Matthias Sammer, i cili ka mbajtur postin e Drejtorit Sportiv te
United i çmendur pas Kroosit Sipas Independent, Djajtë e Kuq tashmë kanë nisur një ofertë të re drejt Los Balncos për Kroos, e cila vështirë se do të
Stres tek Reali i Madridi, dëmtohet Kroos dhe mungon gjatë Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos ka dëmtuar ligamentin e gjurit në stërvitje me klubin, këtë e ka konfirmuar dhe v
Kroos i gatshëm për PSG-në: E kam merak këtë lloj ndeshjeje Toni Kroos ka qenë lojtari i rradhës që ka folur për ndeshjen e shumë pritur ndaj PSG në një intervistë të dhënë për ‘Ci
Reali vazhdon me statistika negative, 3 lojtarë kundër Levantes shkruajtën histori Real Madrid dështoi të mposhtw Levanten në Ciudad de Valencia të shtunën pasi vendasit barazuan rezultatin në minutën e
Reali rikthehet tek fitorja në ndeshjet e vështira, mposht bindshëm 1-4 Valencian (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtu në transfertë 1-4 Valencian. Golat për madrilenët u shënuan nga Ronaldo dopietë, Marcelo
Toni Kroos u komunikon familjarëve se dëshiron ta lërë Realin Reali i Madridit mund të humbasë një lojtar të rëndësishëm. Sipas mediave spanjolle, Toni Kroos është duke menduar serio
10 mesfushorët më të mirë në botë, Modriç zbret nga froni Magazina futbollistike Britanike ‘FourFourTwo’ ka shpallur listën e 10’të mesfushorëve më të mirë në botë sipas performa
Toni Kroos kërkon largimin nga Reali i Madridit Don Balon raporton se Toni Kroos kërkon të transferohet te Liverpooli, pasi dëshiron të punojë me Jurgen Kloppin. Ky
Reali këtë vit po tradhëtohet dhe nga mesfusha, statistikat flasin qartë Mesfusha është çelësi kryesor i çdo ekipi dhe natyrisht edhe Real Madridit. Shumë nga sukseset e fundit të Madridit kanë
Kroos: Tani duhet të kualifikohemi në Champions League për sezonin e ardhshëm Mesfushori gjerman Toni Kroos ka thënë se tani synim i Real Madridit duhet të jetë kualifikimi në UEFA Champions League
Bien sirenat nga Anglia, Reali rrezikon ta humbasë Kroosin Sipas tablodit britanik “The Express”, Manchester United ka kthyer radarët nga mesfushori gjerman, Toni Kroos. Real
Toni Kroos i vetëdijshëm, ose fitojnë me Barcelonën ose e humbin kampionatin Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, e shikon si obligim fitoren kundër Barcelonës në El Classico. “Sezoni është i
Askush tjetër në histori si Cristiano dhe Kroos në Kupën e botës për Klube Triumfi i Real Madridit gjatë natës së sontme ndaj Gremios në finalen e ‘Kupës së botës për Klube’ i ka sjellur disa rek
Toni Kroos është qeraxhiu i lojtarit të Atletikos Toni Kroos së bashku me gruan dhe djalin e tij jetojnë në një shtëpi e cila gjendet në lagjen La Finca, shtepi për të ci
Mediat spanjoll: PSG ka gati mega ofertën për të tunduar Toni Kroosin PSG ka rikthyer kokën tek lojtarët e Real Madridit. Sipas raporteve të fundit nga gazetari i njohur spanjoll ‘Eduardo
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Las Palmas Real Madrid luan sonte përballë modestëve të Las Palmas në "Santiago Bernabeu" Galaktikët e duan me çdo kusht fitoren