kroos

Kroos i mërzitur me skemat e Lopeteguit Toni Kroos ka pranuar se do të dëshironte të luante më përpara për Real Madridin, pasi ka vënë në pah se nuk është një l
Kroos bën deklaratë të papritur për Realin Situata te skuadra e Real Madrid nuk është aspak e qetë pasi madrilenët kanë dështuar të fitojnë në katër ndeshjet e fun
Real Madrid trondit portën e Romës Real Madrid dhe Roma po luajnë në "Santiago Bernabeu" për ndehsjen e tyre të parë për këtë sezon në Champions League.
CR7 kërkon me ngulm te Juventus yllin e Realit Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, që nga transferim në këtë klub është raportuar se ka bërë disa sygjerime në li
Ronaldo, Modric apo Salah? Kroos përgjigje epike ndaj gazetarit SIpas FIFA-s, Cristiano Ronaldo, Luka Modric dhe Muhamed Salah janë tre pretendentën kryesor për të fitur cmimin si lojt
Kroos sulmon Ozilin: Te Gjermania nuk ka racizëm Toni Kroos edhe njëherë ka refuzuar akuzat e Mesut Ozilit për racizëm kundër Federatës se Futbollit te Gjermanisë (DFB),
Ronaldo, Modric apo Salah? Kjo është përgjigja epike e Toni Kroos Cristiano Ronaldo, Luka Modriç dhe Muhamed Salah janë tre lojtarët më të mirën bë botë të zgjedhur nga FIFA për çmimin “
U ftua në kombëtare, Kroos i jep disa këshilla Sanes Leroy Sane ishte një nga mungesat më të mëdha të skuadrës së Gjermanisë në Kupën e Botës. E gjitha kjo erdhi për shkak t
Gazetari spanjoll: Ronaldo nuk mund të luajë pa Kroos, Modric dhe Isco Gazetari i famshëm i sportit në Spanjë, Juanma Rodriguez, e ka sulmuar sulmuesin e ti të Juventusin, Cristiano Ronaldo,
Toni Kroos kritikon Ozil: Akuzat e tij për racizëm janë gjepura Në një intervistë për të përditshmen gjermane "Bild", Toni Kroos ka kritikuar Mesut Ozilin për akuzat që ky i fundit ka
Toni Kroos shpallet futbollisti më i mirë i vitit në Gjermani Për herë të parë në karrierën e tij, mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, është zgjedhur si futbollisti më i mirë i v
"Shokon" Kroos: Gjermania mori atë që meriton në Botëror Toni Kroos i ka shokuar të gjithë duke thënë se Gjermania ka marrë atë që i meriton në Kampionatin Botëror. Kroos bas
Kjo nuk i kishte ndodhur kurrë më parë Gjermanisë Gjermania është eliminuar nga Botërori në një mënyrë krejt të papritur. Ajo që dukej një ndeshje e lehtë për të, kun
Gol në minutën e fundit, biseda mes Kroosit dhe Reus Ishte rasti i fundit në minutën e fundit dhe duhej patjetër që të ishte në rrjetë në mënyrë që Gjermania të kishte një s
Kroos i djeg skedinën 6 000 euroshe tifozit (FOTO LAJM) Tifozët e Botërorit njihen për çmenduritë e tyre gjatë këtij kompeticioni. Gjithashtu ky është një rast i mirë edhe p
Toni Kroos: Të gjithë donin që Gjermania të eliminohej Toni Kroos ishte heroi i Gjermanisë ndaj Suedisë, me golin që arriti të shënonte në minutën e 95-të. Pas ndeshjesh ai fl
Gjermani - Suedi, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Gjermania ka fituar në fund të ndeshjes me rezultatin final 2-1 ndaj Suedisë në ndeshjen e dytë të Grupit F në kuadër të
Super Kroos, Gjermani fiton me përmbysje të madhe ndaj Suedisë (VIDEO) Një ndeshje që ndryshon krejtësisht historinë! Gjermani ka bërë një super-ndeshje duke fituar me përmbysje të madhe ndaj
Çfarë ndeshje! Toni Kroos shkruan histori për Gjermaninë (VIDEO) Toni Kross ka kaluar në avantazh Gjermaninë në minutën e fundit të shtesës. Ai ka realizuar një gol fantastik nga god
Kroos i dashuruar pas këpucëve klasike, luajti me të njëjtat e 4-viteve më parë Lojtarët në ditët e sotme përdorin këpucë të reja futbolli të prodhuar në vitin e fundit, por jo mesfushori gjerman Ton