999 rezultate për

krokodilĂt

E frikshme! Pas përmbytjeve rrugët mbushen me krokodilë dhe gjarpërinj (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të shiut që kanë prekur Queenslandin kanë nxjerrë një numër të kafshëve të rrezikshme nëpër rrugë veça
Fle dhe shëtit me ta, gruaja e "çmendur" jeton me 5 krokodilë (FOTO&VIDEO) Vicki Loëing nga Australia po shokon njerëzit me disa pamje të publikuara në rrjetet sociale, ajo jeton me pesë krokodil