999 rezultate për

kriva

Ja sa raste të reja me Covid-19 u regjistruan në 24 orët e fundit në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3023 teste, dhe janë regjistruar 520 raste të reja t
15 viktima dhe 1039 të infektuar me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3143 testime të realizuara. 1039 persona kanë rezultu
MAQEDONI/ 24 viktima dhe 990 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 2655 testime të realizuara 990 persona kanë rezu
Redorid i ri, 1275 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit! Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3331 testime të realizuara, 1275 persona kanë rezultu
MAQEDONI/ 10 viktima dhe 865 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëdetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2449 testime të realizuara , 865 persona kanë rezultua
MAQEDONI/ 15 viktima dhe 247 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit Maqedonia e Veriut po përballet me luftën kundër Covid-19, teksa shifrat e 24 orëve të fundit kanë njohur rritje. Sak
4 viktima dhe 408 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit nga 2140 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me vir
Ditë e zezë për Maqedoninë e Veriut, 10 viktima dhe mbi 400 të infektuar nga koronavirusi Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 1.853 teste, ndërsa janë regjistruar 428 raste të re
Nëntë viktima, rritet ndjeshëm numri i infeksioneve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2.441 teste, ndërsa janë regjistruar 445 raste të re
Nëntë viktima në Maqedoninë e Veriut, si u zgjerua sot vatra e infeksionit Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1404 testime prej të cilave 9
MAQEDONI/ 72 raste të reja me Kovid-19, tre të vdekur dhe 54 të shëruar Nga Ministria e Shëndetësisë njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 793 testet e kryera pozitiv kanë rezultuar 72 per
MAQEDONI/ 5 viktima, 159 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2018 teste të realizuara 159 persona kanë rezultuar p
MAQEDONI/ 10 të vdekur dhe 96 raste të reja me COVID-19 Ministria e shëndetësisë ka informuar se në 24 orët e fundit janë bërë 724 testime ndërsa janë regjistruar 96 raste të r
Prokuroria e Kumanovës akuzon 10 persona për shkelje të masave Prokuroria Themelore Publike në Kumanovë kërkon gjobë deri në 1.000 euro në kundërvlerë të denarëve, për nëntë persona,
Rritet niveli i lumenjve dhe liqeneve Në nivel më të lartë nga mesatarja e sotme për prillin është niveli i lumit Vardar në Jegunovcë, tek Zajçev Rid në Veles
Gjendja e rrugëve në Maqedoni Komunikacioni nëpër rrugët e vendit po realizohet pa ndalesa por në korsi të lagështa. Gjatë mëngjesit reshje bore me
Qeveria Zaev vazhdon avazin e Gruevskit, diskriminohen shqiptarët Edhe pse flitej për barazi dhe kohezion social, qeveria e re e drejtuar nga kryeministrin Zaev po vazhdon avazin e vjetë
Padi për ish kryetarin e Kriva Pallankës Policia e Kumanovës ka dorëzuar në prokurori padi penale kundër personave A.A (57) dhe M.M (67) nga Krivapallanka, për s
Vazhdon ende votimi në një vendvotim në Kriva Pallankë Në vendvotimin 0951 në Kriva Pallankë për shkak të problemeve teknike, votimi do të vazhdojë edhe për një orë, informon
Zaev nga Kriva Pallanka : Ndërtojmë perspektiva për brezat e ardhshëm Lideri i LSDM-së Zoran Zaev së bashku me anëtarë të partisë së tij dhe kandidatin për kryetar të komunës Borjanço Micevs