999 rezultate për

kristos

Pse u kthye Kristo Thano në Shqipëri? Një djalë me ëndrra. Si çdo i ri në moshën e tij. Kishte pasion muzikën, pasion i cili rridhte nga talenti i trashëguar
Aktiviteti i Vangjel Papakristos që bie ndesh me Kushtetutën e Shqipërisë (FOTO LAJM) Replikë nga Arbel Llalla - Për fillim z. Vangjel Papakristo, ju tregoj se s’jam gazetar, por historian dhe publicistë
Kristos Papas, me uniformë naziste (FOTO-LAJM) Në Greqi vijojnë hetimi ndaj deputetëve dhe anëtarëve të Agimit të Artë, të akuzuar për vrasje, dhunë dhe armëmbajtje po
Armë, foto të Hitlerit dhe helmeta naziste në shtëpinë e Kristos Papas Disa orë pas dorëzimit në polici, janë ushtruar kontrolle në shtëpinë e deputetit Kristos Papas, që cilësohet nënkryetar
Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën për kthimin e Kristos në qeli Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e bërë nga Prokuroria e Durrësit për të rikthyer në qeli Artan Kriston, hoxhën e aku
Prokuroria e Durrësit kërkon rikthimin e Kristos në qeli Prokuroria e Durrësit kërkon rikthimin në qeli për hoxhën nga qyteti i Durrësit i cili u akuzua para disa kohësh për “th