999 rezultate për

kristina

Modelja shqiptare pranon publikisht lidhjen, kush është fatlumi (VIDEO) Këtë të enjte e ftuar në studion e "Ftesë në pesë" ishte modelja e njohur shqiptare Kristina Baki. Ajo ka folur rreth je
"Çmendet" Renato, i hedh pjatën e nxehtë konkurrentes Renato Mekolli është nxehur me një nga vajzat konkurrente në “Hell’s kitchen” dhe ia ka hedhur pjatën që ajo kishte përg
Kristina i nxjerr të “palarat” në sherr të bukurës së Shqipërisë (FOTO LAJM) Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nu
U rrëzua gjatë stërvitjes, kampionja olimpike mbetet e paralizuar Kampionia Olimpike e dyfishtë në garat me biçikleta në pistë, Kristina Vogel është rrëfyer së fundmi në lidhje me akside
Xhuljano u vra nga policia gjatë grabitjes, e dashura bën veprimin prekës (FOTO LAJM) Pak javë më parë në Fier gjatë një përplasje mes policisë dhe bandës e cila po tentonte të kryente një vjedhje, humbi je
65 vjeçarja shokon publikun me performancën si Dj (VIDEO) Emri i saj është Kristina dhe ka ‘shokuar’ publikun me performancën e saj. Me 44 vite martesë, Kristina kishte pasur
Modelja e njohur shqiptare mbulohet dhe duket më e bukur se kurrë Ajo është padyshim një nga modelet më të sukessshme shqiptare në treg. Modelja e njohur Kristina Bakiu këtë herë ka h
Modelja e njohur tregon se ka të dashur: Jam në qiellin e shtatë Zakonisht shumë nga figurat publike shqiptare preferojnë t'i mbajnë gjërat sekret dhe larg syve të fansave. Familja,
Modelja reagon ashpër pasi moderatori e pyet sesa para do merrte për një natë Ajo kohët e fudnit konsiderohet si një nga modelet më të mira dhe diskutohet shumë edhe në rrjetet sociale dhe media.
Modelja: Djemtë e showbizz-it i ngacmojnë të gjitha, pastaj ku të ngecin Ajo është një nga modelet shqiptare më të kërkuara të momentit e veçanërisht në vendet aziatike. Po flasim për Miss U
Kush është Kristina, "karremi" që joshte djemtë për t’i grabitur Zbardhet dëshmia e Kristina P, 22-vjeçares së arrestuar si pjesë e një bande grabitësish që kanë terrorizuar kryeqytetin
Zbulohet shkaku i vdekjes së vajzës së Whitney Huston Bota humbi një divë si Whitney Houston, por edhe më tragjike ishte për familjen pas vdekjes së vajzës së saj. Teksa
Bobbi Kristina do të prehet pranë Whitney Houston Bobbi Kristina do të prehet pranë së emës Whitney Houston. 22 vjeçarja e cila ndëroi jetë pas qëndrimit për 6 muaj në ko
Parandjenja e 20 vjeçares që u dogj: Nuk më shkohet në shtëpi 20 vjeçarja e cila humbi jetën së bashku më të vëllanë dhe nënen e saj në qytetin e Korçës, pasi banesa u shkrumbua nga
Ja e vërteta e martesës të vajzës së Whitney Houston Para shumë kohësh ata morën shumë kritika në lidhje me martesën e tyre, por duket se çdo gjë ka qënë e inskenuar pasi va
Një fund tragjik si Whitney Houston? Pas raportimeve se vajza e Whitney Houston është në koma, mjekët paralajmërojne për më të keqen. Teksa familjarët ende m
Hakerja Kristina Svechinskaya paraqitet në gjykatë Kristina Svechinskaya, 21 vjeç, është akuzuar se bënte pjesë në një bande që kishin për qëllim vjedhur 223 milion $.