999 rezultate për

kristiano

Zbulohet vota e Shakohoxhës për çmimin "The Best", del "huq" Robert Levandovski fitoi çmimin e FIFA-s “The Best” si lojtari më i mirë i vitit 2020. Një ngushëllim për yllin e Ba
"Ndeshjet me të ishin speciale", Messi uron që CR7 të jetë i gatshëm për supersfidën Nesër është momenti i “klasikes” në Spanjë dhe Lionel Mesi, për mikrofonat e “DAZN”, flet për rivalitetin e përjetshëm m
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Shijoni 101 golat e Ronaldos me Portugalinë (VIDEO) Me dopietën ndaj Suedisë Kristiano Ronaldo kapi kuotën e 101 golave me kombëtaren e Portugalisë, teksa tashmë e sheh vet
Akord 80 milionë euro, bomberi i Premier Ligës drejt transferimit te Juventusi Pas transferimit të Kristiano Ronaldos te Juventusi, media spanjolle dhe sidomos ajo madrilene është bërë shumë e kujdes
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
Pas fitores ndaj Valencias, shikoni çfarë i bëjnë tifozët e Realit CR7 (FOTO LAJM) Fitorja e sotme ndaj Valencias i gëzoi pa masë tifozët e Real Madridit, por madrilenët e kanë tepër të vështirë të mësoh
Bien akuzat për përdhunim ndaj Ronaldos, Prokurori: Nuk mund të provohen (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të marrë frymë lirisht dhe mund të udhëtojë po aq lirisht drejt SHBA, vend të cilin kishte evitua
Formacionet zyrtare të finales së Ligës së Kombeve, Portugali-Holandë Do të startojë në orën 20:45, finalja e Ligës së Kombëve, mes Portugalisë dhe Holandës. Të dy skuadrat do të kërkojnë të
Atleticos nuk i ndel inati, përgatit dosje për të paditur Ronaldon Tek Atletico e Madridit janë të rebeluar për sjelljen e Kristiano Ronaldos pas ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve
Para dy vitesh bënte tifo për Realin, mediat në spanjë shpërfillin Boatengun (VIDEO) Kevin Prince Boateng do të luajë te Barcelona deri në fundin e sezonit aktual me mundësinë për të veshur fanellën katala
Del Piero: Teknikë dhe inteligjencë, mbeta i befasuar nga gjesti i CR7 (VIDEO) Fitorja minimale kundër Valencias kualifikoi Juventusin më tej në Champions, ndërsa bardhezinjtë regjistruan fitoren e k
11 të kuq në karrierë, por 20 agresione s’janë ndëshkuar. Ja “lista e zezë” e CR7-ës Një karrierë e mbushur me rekorde, një seri objektivash të jashtëzakonshëm dhe ndoshta të papërsëritshëm te Reali i Madr
Nga kërcimi tek kocka, 10 gjërat që nuk dini pë Cristiano Ronaldon Të enjten mori në shtëpi një tjetër “Top të Artë”. Është një nga lojtarët më të fortë në planet dhe emri i tij është mes
Përballja e goleadorëve sonte në Santiago Bernabeu Kur thua Kristiano Ronaldo, nuk ka nevojë për shumë prezantime, sepse emri i fantazistit tashmë është bërë sinonim i fut
Ronaldo fenomenal: Jam Kristiano nga Kosova Mirëdita, unë jam nga Kosova! Ky është mesazhi që Cristiano Ronaldo jep për të gjithë tifozët kosovarë të Realit të Madr
Ronaldo dëshmon para gjykatës, shokon me daklaratat e tij Sot ka qenë një ditë shumë e vështirë për Kristiano Ronaldon, pasi është paraqitur para Gjykatës së Shkallës së Parë të
Deklarata e mamasë: Ronaldon donim ta abortonim Me publikimin e biografisë së tij është zbuluar dhe një histori sa e çuditëshme aq dhe dramatike për Kristiano Ronaldon.
Ronaldo me djalin, një pasdite mes "burrash" (FOTO-LAJM) Në mungesë të nënës së tij dhe të dashurës, Kristiano Ronaldo ka kaluar një pasdite me djalin e tij. Në prag të Kupës së