999 rezultate për

kristen

Ylli i Instagramit tenton të shtojë ndjekësit, abuzon me kafshët (FOTO LAJM) Ka thuajse 6 milionë ndjekës në Instagram dhe me siguri quhet një influencuese. Po flasim për 20-vjeçaren, Kristen Hanch
20 ndërhyrje janë akoma larg ideales, 28-vjeçarja e fiksuar me operacionet plastike (FOTO LAJM) Tepër e dhënë pas trupit dhe fytyrës ideale, Kristen ka marrë përsipër të kryejë operacione plastike me vlera të konside
Do habiteni, kjo vajzë i ngjan "frikshëm" Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kristen Hancher, e cila njihet si një personalitet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka rikrijuar disa nga postimet e
Justin Bieber ka një "binjake" në stil? (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Kristen Steward u duk se nuk po kopjonte asnjë me stilin e saj të ri të flokëve biondë dhe të shkurtër
Aktorja e Twilight në kopertinën e ELLE: Ja ç'po ndodh me jetën time! Aktorja Kristen Stewart, e cila është kritikuar shpesh për jetën personale e mbi të gjitha tradhëtitë, është një nga 5 y
Një tjetër sukses për Stewart, imazhi i ri i Chanel Aktorja Kristen Stewart, përpos karrierës së saj po ecën me hapa të sigurtë dhe në fushen e modës. Ajo ka bashkëpunu
Kristen Stewart e para amerikane që fiton çmim “Cesar” Kristen Stewart bëhet aktorja e parë amerikane që fiton një çmim “Cesar”, ekuivalenti francez i çmimeve “Oscar”, e cila
E tradhëton me Kristen Stewart, divorcohet regjizori Rupert Sanders Rreth dy vjet pas tradhëtisë me aktoren Kristen Stewart, martesa mes regjizorit Rupert Sanders dhe Liberty Ross, duket s
Tradhëtitë e aktorëve që hynë në histori (FOTO LAJM) Tradhëtitë e botës së show-bizit nuk kanë fund. Ndonëse u ka kushtuar shumë, ata janë munduar që ta kalojnë larg vëmëndj
Pattinson shet vilen ku jetoi me Stewart (FOTO-LAJM) Robert Pattinson ka vendosur të shesë vilën ku pak kohë më parë jetonte bashkë me të fejuarën e tij, Kristen Stewart. “
Robert Pattinson dhe Kristen Stewart, sërish bashkë Robert Pattinson dhe Kristen Stewart i kanë dhënë një tjetër mundësi lidhjes së tyre dhe këtë herë duket se “foleja e ty
Kristen Stewart dhe Robert Pattinson kërkojnë sqarime Pas javësh të tëra dhimbjeje, aktorët e rinj tashmë të ndarë Kristen Stewart dhe Robert Pattinson kanë vendosur të sqaro
"Universal" ndërpret bashkëpunimin me Kristen Stewart Kristen Stewart nuk do të jetë më pjesë e filmit të dytë të Borëbardhës. 22-vjeçarja kishte rol kyç në filmin e parë, nd
Tradhëtia, Robert i jep fund me Kristen Pas tradhëtisë së Kristen Stewart, Robert Pattinson ka bërë valixhet gati duke u larguar nga shtëpia ku ai jetonte me Kr
Kristen i kërkon falje Pattinson për historinë me Sanders Kristen Stewart i ka kërkuar publikisht falje të dashurit të saj Robert Pattinson, pas zbulimit të lidhjes së saj të shk
Kristen Stewart tradhëton Robert Pattinson Kristen Stewart tradhëton Robert Pattinson me producentin e njohur Rupert Sanders. 22-vjecarja është parë në shoqërinë 4
Kristensen: Kriza, kercenon me falimentim e disa vendeve te Ballkanit Ekonomisti i mirënjohur botëror, Lars Kristensen, që parashikoi me saktësi falimentimin e Island&eum